Біз әлеуметтік желілерде:
contact phonecontact phone contact phonecontact phone

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Кентау қаласындағы аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және орналасқан жерлері мен шекаралары.

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

(Кентау қалалық  мәслихатының «Кентау қалалық  аумақтық сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы» 11.01.2019 жылғы № 237шешімімен бекітілген.

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Әль-Фараби көшесі, №63а  үй. Пошталық индексі: 160400. Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының телефон номері: 4-03-86

 

Р/с

 

Комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты

 

Туылған күні, айы, жылы

 

Ұлты

 

Білімі, мамандығы

 

Жұмыс орны, атқаратын қызметі

Қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

1

Садуов Бекзат Нуралиулы

01.02.1975

Қазақ

Жоғары, педагог

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы

"Нұр Отан" партиясы

2

Гайбишев Каримжан Бабажанулы

22.11.1956

Өзбек

Жоғары, бухгалтер

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары, «Яссы несие» ЖШС-сі  төраға

"Ауыл" партиясы

3

Сариев Болат Жолдасбекұлы

27.07.1981

Қазақ

Жоғары, заңгер

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының хатшысы

"Ақжол" партиясы

4

Абдуллаев Муратбек Турдымуратович

11.04.1947

Қазақ

Жоғары, инженер- механик

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, зейнеткер

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

5

Шайзадаев Ұлан Назарович

18.10.1981

Қазақ

Жоғары, педагог

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ-і, оқытушы

"Бірлік" партиясы

6

Молжигитов Мухтар Сыздыкович

16.09.1957

Қазақ

Жоғары, инженер- механик

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, «Ащысай су» МККбасшының орынбасары

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

7

Ерсултанов Асқар Аскербекович

24.02.1975

Қазақ

Жоғары, педагог

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, қалалық білім беру бөлімінің әдіскері

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

 

 

 

Кентау қаласындағы сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері, шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының

құрамдары 

(Кентау қаласы әкімінің «Кентауқаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» 23.11.2018 жылғы № 9 шешімімен(Түркістан облысының Әділет департаментінде 26.11.2018 жылы № 4808 болып тіркелген)  және  Кентау қалалық мәслихатының «Кентау қаласының  учаскелік сайлау комиссияларын сайлау туралы» 11.01.2019 жылғы № 238 шешімімен бекітілген.)

 

Р/с

 

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау учаскесі орналасқаннысанның(дауыс беруге арналған үй-жай) атауы

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның мекен-жайы

Сайлау учаскесінің шекарасы

Сайлау комиссиясының құрамы, қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

Елді мекен

Көше

Үй

1

2

3

4

5

6

7

8

1

№35

Ә.Бөкейханов атындағы № 23 жалпы орта мектебі

Кентау

Алтынсарин

№16

Ромах қиылысы № 27-35 (тақ) үйлер, Ходжанов көшесі № 65-85 (тақ), 52-60 (жұп) үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 60-86 (жұп), 179-215 (тақ) үйлер, Әл-Фараби көшесі (Әли Бекенов) № 1-11 (тақ), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68 үйлер, Рысқұлов көшесі № 104-178 үйлер, Наурыз қиылысы № 3-25 (тақ), 4-36 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі № 70-96 (жұп), 59-83 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі № 62-86 үйлер, Қажымұкан қиылысы № 1-65 (тақ), 4-52 (жұп) үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі, И.Тайманов көшесі, М.Утемисулы көшесі, Н.Камалов көшесі, С.Рахимов көшесі.

Таукеева Манат Пазилбековна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Юсупова Марал Газизовна – комиссия төрайымының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Суиндикова Айжан Мерхановна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Утеева Алия Бабраушановна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Шеризатов Нурбол Акболатович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Карамбетова Кулаш Берикбаевна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Досболова Гулжахан Алимжановна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

2

№36

№ 10 орта мектебі

     

Кентау

Ромах

№48

Бала-Бургем көшесі № 1-440 үйлер, Бала-Бүргем қиылысы № 2-22 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1/1-1/11, 32-40 үйлер, Молда Мұса көшесі № 1-213 үйлер, Көктөбе көшесі № 1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1-10 үйлер.

Кадырова Гульжан Дуйсенбаевна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Абдукаримова Майра Закирбковна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мұхамбетова Алмагүл Умирзаковна -  комиссия хатшысы, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Қабылбаев Бауыржан Бейсенович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Омуралиева Раушан Есеналивна – комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Нысанбаева Салтанат Маратовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Аманов Болат Мираевич – комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

3

№37

Т.Рысқұлов атындағы № 24 жалпы орта мектебі

Кентау

Алтынсарин

15

Рысқұлов көшесі № 59, 63 (тақ) үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 44-62 (жұп) үйлер, Абай даңғылы № 10, 12, 14 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 51-59 (тақ) үйлер, Алтынсарин көшесі № 22, 24, 26 үйлер, "Болашақ" орамдағы үйлер.

Камалова Гульмира Садуахасовна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Бөрібайқызы Бибігүл – комиссия төрайымының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Даукенова Аманқыз Жанабаевна – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Айтбаев Максат Абдуллаевич -  комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Ерназарова Асель Муратовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Таңірберген Ерсултан Срайылұлы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Әмзе Айләззат Мәдиарқызы -  комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Қалмырза Элвира Әбдікаримқызы – комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Низамов Хурсанд Хасанович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

4

№38

"Гаухартас" балабақшасы

Кентау

Бала-Бүргем

№1В

М.Жұмабаев көшесі, М.Мақатаев көшесі, Желтоқсан қиылысы, Шаңырақ көшесі, Сүйінбай көшесі, Қарасай қиылысы, Спатаев көшесі, Т.Айбергенов көшесі, Сельский көшесі, Металлургов көшесі, Б.Майлин көшесі, С.Қожамқұлов көшесі, И.Есенберлин көшесі, Т.Бокин көшесі, С.Мұқанов көшесі, А.Байтұрсынов көшесі, Сералиев көшесі, Әлімқұлов көшесі, Жансүгіров көшесі.

Бахрамова Нургул Зайрбековна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Қансеитова Алтынай Алиакбаровна - комиссия төрайымының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Омарова Дамира Умирбековна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Елеусизова Каламкас Аманшаевна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Кыздарбекова Айгул Рамановна -  комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Қанай Айгул Аязбекқызы - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Еспағанбетова Шолпан Амурзаевна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

5

№39

Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы

     

Кентау

С.Бәйтереков

№2Б

Яссауи даңғылы № 24-26, 30-32, 40-86 (жұп), 25-47, 49-51в, 53-79 (тақ) үйлер, Озерная көшесі № 1-27 үйлер, Сүгір көшесі № 1-37 үйлер, Құлыншақ көшесі № 2-44, 1-41 үйлер, Ардакты-ана көшесі № 3-46 үйлер, Строительный қиылысы № 3-28 үйлер, Байсейтова көшесі № 2-53 үйлер, Алпамыс батыр қиылысы № 4-35 (Әл-Фараби қиылысы) үйлер, Нұрпеисов көшесі № 3-62 үйлер, Ромах қиылысы № 1-28 үйлер, Ходжанов көшесі № 2-48, 23-61 үйлер, Ер тарғын қиылысы № 3-20 (Заводской) үйлер, Шәкәрім көшесі № 6-23, 24-58, 35-59 үйлер, Ақансері қиылысы № 1-50 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 20-58 (жұп), 55 үйлер, Иманбаев көшесі № 3-27, 33-57 (тақ), 4-42, 48-86 (жұп) үйлер, Спиваков көшесі № 1-16 үйлер, Алаш қиылысы (Октябрский) № 2-30, 1-23 үйлер, Дулатов көшесі № 50-68 (жұп) үйлер, Тәжімбетов көшесі № 3-11 үйлер, Балхаш қиылысындағы үйлер, Каленов көшесі № 1-9 (тақ), 26 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1, 3, 4 үйлер, Гагарин көшесі № 2-20 (жұп) үйлер, Байтереков көшесі № 3, 9, 11, 13, 15 үйлер, Пролетарская көшесі № 11-17 (тақ) үйлер, Мұратбаев көшесі № 95-177 (тақ) жоспарсыз үйлер, Молдағұлова көшесі № 3-52 үйлер, Тынышбаев қиылысы № 3-50 үйлер, Яссауи даңғылы № 11, 14-20, 19 үйлер.

Нуришова Рабига Изатуллаевна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Сатханова Шолпан Тайжановна - комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Күнпеисова Элмира Султанхановна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Дариева Гульнара Хансейтовна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Мырзабаев Талгат Рахимбаевич - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Айтмаханова Ақниет Султанханқызы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Кентербаева Акшолпан Байторевна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Адамбеков Аблайхан Айдарханович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Баядилова Бекзат Мирзабаевна – комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

Койшыбаев Бауыржан Курбаналиевич - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Сарсенбаев Саулебек Касымбекұлы - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

6

№40

Қазақстанға 30 жыл атындағы № 3 мектеп-гимназиясы

     

Кентау

Гагарин

28

Қонаев даңғылы № 17, 19, 23-31 (тақ) үйлер, Төле би көшесі № 52, 54, 56 үйлер, Аблайхан көшесі № 32-38 (жұп), 37, 39, 43-49 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 28-42 (жұп) үйлер, Байтереков көшесі № 17үй, Жамбыл көшесі № 25, 27, 29, 31, 33, 44-54 (жұп) үйлер.

Байметов Улугбек Шерикбаевич – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Сиддиков Ойбек Маматкаримович -  комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мирзахмедова Шахназ Бекболатовна – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Фазилова Айгерим Егембергеновна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Аббидинова Севара Закиржановна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

7

№41

Ы.Алтынсарин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы     

Кентау

Әл-Фараби

№ 90

Абай даңғылы № 15В, 17, 19, 23, 25, 25А үйлер, Төле би көшесі № 59, 59А, 59Б, 86, 88, 92, 94 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 66, 68, 72, 74 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 61, 63, 65А, 65Б, 65В, 69, 86, 88, 94, 96, 98 үйлер.

Аманжолов Мусахан Омарханович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Бахалиева Гүлшат Ахметалиевна – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Дайрабаева  Ажар Айдарбекқызы – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Шуйкебаева Жұмакүл Макашевна – комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Сейтбекова Сауле Асилхановна – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Акылбеков Баглан Абдуллаевич – комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Дуненбаева Роза Унеровна – комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Аманбаева Перизат Амангельдиевна – комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Маметова Гульнара Акрамовна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

8

№42

М.Әуезов атындағы № 22 мектеп-гимназиясы

     

Кентау

Момышұлы

№64

Қонаев даңғылы № 4-14 (жұп) үйлер, Абай даңғылы № 1-11 (тақ), 5А, 7А үйлер, Яссауи даңғылы № 96, 98 үйлер, Төле би көшесі № 62-68 (жұп), 45-53 (тақ), 47А, 47Б, 47В, 53А үйлер, Момышұлы көшесі № 56-62 (жұп), 62А үйлер, Яссауи даңғылы № 91, 93, 95, 97 үйлер.

Джамалбекова Зауре Аскаровна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Гамурзаков Габдулла Минафратович – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Дуйметова Насиба Айтхановна – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Ахметов Ерулан Утебаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Атабаев Жасуржан Фархадович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Кенжибаева Айнаш Кенесовна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Нуртаев Ермахан Еркинович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Жаксиликов Мурат Ауданбекович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Тұрғанбеков Құрманғазы Әмірқазыұлы - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

9

№43

Қ.А.Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті

     

Кентау

Момышұлы

№65

Төле би көшесі № 61, 78, 80 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114 үйлер, Құралбаев көшесі № 91-109, 157, 114, 116, 118 үйлер, Момышұлы көшесі № 65А, 68, 70, 71-81 үйлер, А.Өмірбеков көшесі № 1-16 үйлер, № 65 орам, № 66 орам, № 67 орам, № 68 орам, № 69 орам, "Жұлдыз" орамдағы үйлер.

Курманалиева Сарсенкуль Жакеновна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Турметов Исмаил Худайбергенович – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Жартыбаева Маржан Бакытбековна – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Шадибекова Индира Абдуманнаповна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Мамакеева Дилрабо  Комунаевна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Каржауова Гулфайрус Кенесовна –  комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Сейтжан  Темиргали Дулатбайулы - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Тасходжаев Джураходжа Кутыбергенович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкер-лерінің жергілікті кәсіподағы»

Рустемова Гулнара Саттархановна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

10

№44

Ә.Молдағұлова атындағы № 19 мектеп-лицейі

Кентау

Сейфуллин

№168

Қожанов көшесі № 1-23 үйлер, Жүнісов көшесі № 63-118 үйлер, Оңдасынов көшесі № 1-23 үйлер, Байтұрсынов көшесі № 1-19 үйлер, Қыпшақбаев көшесі № 1-19 үйлер, Қалауова көшесі № 1, 3, 4, 142 үйлер, Ниязов көшесі № 3, 5, 7 үйлер, Сүйіндіков көшесі № 1-15 үйлер, Аманжолов көшесі № 3-14 үйлер, Момышұлы көшесі № 3-63 үйлер.

Тажимбетова Гүлжахан Мырзахановна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Ибрагимова Дана Амангелдиевна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Дүйсенбиев  Бауржан Амангелдиевич – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Ибрагимов Жанадиль Амангелдиевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Шокеманова Жазира Темирхановна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Жамиев Амирбек Курмантаевич - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Аркарбекова Клара Калмаханбетқызы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

11

№45

Төрткүл-төбе жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құсшыта елді мекені

Сатпаев

№2

А.Жұбанов көшесі № 1-33 үйлер, Кентау көшесі № 1-39 үйлер, Құсшыата көшесі № 1-18 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі № 1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-9 үйлер, Ырысты көшесі № 1-69 үйлер.

Шілекей Рүстем Асқарұлы – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абдуханов Бауыржан Жумаханович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Калкулова Назипа Маратовна – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Ахметов Самат  Сейдуллаевич - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Абишева Мейрамкүл Талғатқызы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

12

№46

Ататүрік атындағы № 4 орта мектеп-лицейі

     

Кентау

Абылайхан

№ 15

Төле би көшесі № 4-16 (жұп), 22-42 (жұп), 46-50 үйлер, Гагарин көшесі № 3-19 (тақ), 25-43 (тақ) үйлер, Тоқтаров көшесі № 3-17, 23-45 (тақ), 4-56 (жұп) үйлер, Мыңжылқы мүйісі № 1-9 (тақ), 10 үйлер, Физкультурный мүйісі № 3-9 (тақ), 2-18 (жұп) үйлер, Чайкина мүйісі № 1-18 үйлер, Әуезов көшесі № 2-28 (жұп), 34, 36, 38, 3-25 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесі № 2-42 (жұп), 3-23 (тақ) үйлер, Пушкин көшесі № 1-46 үйлер, Логинов көшесі № 4-18 (жұп), 3-29 (тақ), 24А, 28-34 (жұп), 42, 44 үйлер, Береговая көшесі № 2, 3, 5, 7 үйлер, Ерназаров көшесі № 1-15 (тақ), 4-26 (жұп) үйлер, Ататүрік көшесі № 4-14 (жұп), 7-13 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесіндегі үйлер, Ататүрік көшесі № 7А, 9А, 9Б, 8А, 11А, 11Б үйлер, Құрманғазы көшесі № 16-24 (жұп) үйлер, Дулатов көшесі № 7-43 (тақ) үйлер, Абылайхан көшесі № 3-13, 19-33 (тақ), 14-26 (жұп) үйлер.

Бапахова Айшолпан Буркитбайқызы – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Айменов Ануарбек Асанбекович – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Жолдасова Багила Абдихановна – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Рахман Зарина Муталиповна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Ауелбеков Арман Рахатович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Сарсенбаев Серік Мамангельдиевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Уралбаев Кидирбек Камарович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

 

13

№47

Қалалық "Жастар ресурстық орталығы" мекемесі

     

Кентау

Абылайхан

№ 10

К.Сыпатаев көшесі № 1-23 (Базарная) үйлер, Торайғыров көшесіндегі үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі үйлер (Степная), Гаражная көшесіндегі үйлер, Дулатов көшесі № 2-44 (жұп) үйлер, Стахановская көшесі № 2-60 (жұп), 3-61 (тақ), жоспарсыз үйлер, Мұратбаев көшесі № 1-93 (тақ) үйлер, Шахтерская көшесіндегі үйлер.

Жетпісбаев Абзал Пернеханұлы – комиссия төрағасы, "Ауыл" партиясы

Раева Назира Дуйсенбековна – комиссия төрағасының орынбасары, "Нұр Отан" партиясы

Мирзалиева Умида Шерикбаевна – комиссия хатшысы, "Бірлік" партиясы

Нұркелекова Гүлмира Төлегенқызы - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Исабеков Болат Керимшеевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Жусипбаева Мадина Нарбетқызы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Камбазарова Нагима - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

14

№48

С.Қожанов атындағы № 9 жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Байылдыр ауылы,

Чехов

№ 19

Байылдыр көшесі № 1-63 үйлер, Абай көшесі № 1-19 үйлер, Біресік көшесі № 5-39 үйлер, Жангелдин көшесі № 1-40 үйлер, Чехов көшесі № 1-20 үйлер, Кутузов көшесі № 1-42 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1-58 үйлер, Маметов көшесі № 3-90 үйлер, Володар көшесі № 1-31 үйлер, Аманқұл Датқа көшесі (Красноармейский) № 2-38 үйлер, Новостройка көшесі № 14, 15, 17 үйлер, Байылдыр мүйісі-1 № 3, № 5, № 7 үйлер, Байылдыр мүйісі-2, Байылдыр мүйісі-3 № 4, № 64, № 65 үйлер, Байылдыр мүйісі-4 № 4–97 үйлер.

Мусаханова Улбала Ермахановна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Ахмедова Бибигуль Султанбаевна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Сиқымбаева Айгул Бейсенбекқызы – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Искаков Максат Жарилкасинулы - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Тажибаева Айгуль Тастемировна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Қанат Әбілда Рахматуллаұлы - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Буркитбаева Сайлаукуль Оспановна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

15

№49

Кентау электр желілері мекемесі

Кентау

Панфилов

№ 29

Қонаев даңғылы № 61-69 (тақ) үйлер, Сейфуллин көшесі № 24-48, 52, 58-88 (жұп) үйлер, Панфилов көшесі № 5, 11-19 (тақ), 2-18 (жұп), 22, 20, 28, 32 үйлер, Логинов көшесі № 48-56, 62-98 (жұп), 41-61 (тақ) үйлер, Төле би көшесі № 5-25 (тақ) үйлер, Амангелді көшесі № 2-42 (жұп), 3-39 (тақ) үйлер, Ататүрік көшесі № 18-42 (жұп), 52, 15-35, 39-49 (тақ) үйлер, Ерназаров көшесі № 30-46, 46А, 64-78 (жұп), 50, 50А, 17-39 (тақ), № 43, 45, 45В, 49 үйлер, Мырғалымсай мүйісі № 4-12 (жұп), 1-15 (тақ) үйлер, Әуезов көшесі № 39-70 үйлер, Момышұлы көшесі № 2, 4, 6, 14-20 (жұп), 20а, 22-28 (жұп), 1-47 (тақ) үйлер, Маметов көшесі № 2-20 (жұп), № 9, 15 үйлер, Космодемьянская көшесі № 1-19 үйлер, Фисатиди мүйісі № 4-14 (жұп) үйлер, Қашаубаев көшесі № 2-14 (жұп), 3-13 (тақ) үйлер, Қобыланды батыр (Маяковского) көшесі № 3-15 үйлер, Ордабасы мүйісі (Морозова) № 1-10 үйлер, Бейбарыс Сұлтан мүйісі (Фурманова) № 1-10 үйлер, Островский мүйісі № 2-10 үйлер, Нұртас Оңдасынов мүйісі (Толстого) № 4-16, 3-13 үйлер, Қорқытата көшесі № 2-38, 5-25 үйлер, Жанарыстанов көшесі № 1-20 үйлер, Шоқай көшесі № 4-6, 18-85 үйлер, Нахимов мүйісі № 3-25 (тақ), 4-42 (жұп) үйлер, Датұлы көшесі № 1-38 үйлер, Сегіз сері көшесі (Пархоменко) № 4-20 (жұп), 3-25 (тақ) үйлер, Жібек жолы көшесі (Мичурина) № 3-20, 30, 19-39, 41 (тақ) үйлер, Жиренше шешен көшесі (Северная) № 1-11, 84, 86, 86А үйлер, Қондабаров мүйісі № 2-12 үйлер, ауруханалар Тубдиспансер, Кожвендиспансер.

Балтаев Нургали Убайдуллаевич – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Сейдалиева Айсулу Уласбековна – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мансурова Феруза Мухтаровна – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Каметова Асылзат Амангельдиевна – комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Нұрғалиева Роза Бахытқызы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Майшиев Канат Алданазарович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Кыдырбаев Серик Алиакбарович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Абжанова Галия Абдуматалибовна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Рахимов Жасұлан Рахимұлы - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

Томан Айсана Бауыржанқызы - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Молдатілес Інжу Ерболқызы - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

 

16

№50

Б.Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектебі

     .

 

Кентау

Қонаев

№ 39

Яссауи даңғылы № 108, 108А үйлер, Панфилов көшесі № 21, 23, 25, 27, 48, 52 үйлер, Момышұлы көшесі № 49, 51, 53, 53А, 55, 59, 38-50 (жұп) үйлер, Мұқшаев көшесі № 1-10 үйлер, Қонаев даңғылы № 16, 20, 22, 24, 33, 37 үйлер, Төле би көшесі № 27, 29, 31, 35-39 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 44-50 (жұп), 47-53 (тақ) үйлер, Логинов көшесі № 46, 46А, 46Б, 46В үйлер, жұқпалы аурухана, Момышұлы мүйісі-№ 1 үй

Жумагельдиева Гульдариха – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Кобекова Акмарал Абихановна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Шаймахан Ұлболсын – комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Есиркепова Жангуль Ускенбаевна – комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Базарбаев Бахрам Бабаханович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Тулебаева Салтанат Турганбековна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Тасболатов Амиргазы Турганбекович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

17

№51

Қалалық орталық аурухана

     

Кентау

Қонаев

№ 26

Жабық учаске.

Оразбаков Жангирхан Бимаханович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Алимбетов Марат Нурханович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Рахманкулова Надира Сайдовна – комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Ысқақ Қанат Сүлейменұлы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Досымбекова Қарлығаш Досымбекқызы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

18

№52

Ю.Гагарин атындағы № 16 мектеп-лицейі

     

Кентау

Панфилов

№ 50

Панфилов көшесі № 35, 37 үйлер, Яссауи даңғылы № 110, 110А, 112, 114 үйлер, Қонаев даңғылы № 28-32 (жұп), 41-59 үйлер, Майлы қожа мүйісі (Садовый) № 10 үй, Сейфуллин көшесі № 92-100 (жұп) үйлер, Қорқыт ата көшесі № 40-56 (жұп) үйлер.

Калымбетова Газиза  Исабековна – комиссия төрайымы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Изтаев Жанар Оралбековна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Нұрымбетова Гүлжан Жандарбекқызы - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Короткова Светлана Федоровна - комиссия мүшесі, "Нұр Отан" партиясы

Бейсенова Акшолпан Илесбайкызы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Мамеков Рахимжан Асанович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Алтынбеков Хайрат Тасбулатович – комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

19

№53

Әл-Фараби атындағы № 14 мектеп-гимназиясы

     

Кентау

Құралбаев

№ 83

60 орам, 61 орамдағы үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 130-140 үйлер, Қонаев даңғылы № 34-60 (жұп) үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 93-107 (тақ) үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 104, 106, 110, 110а, 112, 114, 116, 118 үйлер, Құралбаев көшесі № 79, 81, 92, 94 үйлер.

Сулейменов Сакен Бекболатович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Анжаев Канат Сейдекович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Зияжанова Малахат Бахадировна – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Шарипова Сахиба Батирхановна – комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Алменов Сакен Акылбекович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Арысбаева Гаухар Махмутқызы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Дуйсенова Айман Куантаевна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Ниязбеков Мейрбек Инкарбекович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Шерехан Ақлима Әбдіразаққызы - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Наршабаев Нурали Абдураупович - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Ганишева Юлдуз Султанбайқызы - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

20

№54

     №7 колледж ғимараты.

Кентау

Ерубаев

№ 15

Қонаев даңғылы № 46-60 (жұп), 79-99 (тақ) үйлер, Ерубаев көшесі № 2-63 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі № 1-41 (тақ), 2-36 (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі № 1-77 (тақ), 2-10, 14, 18-40 (жұп), 58-78 (жұп) үйлер, Печенюк мүйісі № 2-9 үйлер, Кенесары Қасымұлы көшесі № 3-68 үйлер, З.Қалауова мүйісі № 1-21, №2-16 үйлер, Ерубаев мүйісі № 2-14 (жұп), 1-19 (тақ) үйлер, Қабанбай батыр көшесі № 1-10, 16-28 (жұп), 82-86 үйлер, Түркістан мүйісі № 1-23 (тақ), № 2-20 (жұп) үйлер, Ж.Нұрмұғаммедұлы көшесіндегі (Автомобильный) үйлер, Мерғали Қалдыбеков мүйісі (Энергетиков) № 1-22 үйлер, Баян батыр көшесі (Фруктовая) № 1-22 үйлер, Астана мүйісі (Конечный) № 2-22 үйлер, Майлы қожа мүйісі (Садовый) № 1-25 үйлер, Оңтүстік Сауран көшесі (Қожабаев) № 5-15 үйлер, Мельничная көшесіндегі үйлер.

Кулбаев Канат Кенжебаевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Берденов Бекзат Турганалиевич – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Турисбекова Сабира Абдразаковна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Ералиев Алмасхан Мырзаханович -  комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Торсыкбаева Асель Таласовна – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Сарсенбаев Канат Абдуталипович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Кульбаева Улжан Махмутовна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

 

21

№55

Ш.Қанайұлы атындағы № 2 жалпы орта мектебі

     

Кентау

Шоқай

№ 12

С.Сейфуллин көшесі № 1-85 (тақ), №6-22 (жұп) үйлер, С.Сейфуллин мүйісі № 1-29 (тақ), №2-18 (жұп) үйлер, Еңбекші мүйісі (Машиностроителей) № 1-17 (тақ), № 2-16 (жұп) үйлер, Шоқай көшесі № 7-17 үйлер, Навои көшесі № 43-48 үйлер, Келіншектау мүйісі № 3-18 үйлер, Фисатиди мүйісі № 3-13 (тақ) үйлер, Рахимов мүйісі (Колхозная – Сауран) № 1-12 үйлер, Қобыланды батыр көшесі (Маяковского) № 19, 21, 27-65 (тақ), № 26-52 (жұп) үйлер, Молдағалиев көшесі № 17-36, 43, 43А, 45 үйлер.

Лесова Жанат Дуйсебаевна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Ажибекова Гулзейнеп Шаяхметовна - комиссия төрағасының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Альжанова Гүлжан Жарылкаповна - комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Касымбекова Майя Абдрашидовна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Беристемов Ергали Батырханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

22

№56

А.Навои атындағы № 17 жалпы орта мектебі

     

Кентау

Алтынсарин

№ 6

Каленов көшесі № 11, 27, 31, 31а, 33, 35, 34, 36, 37, 39 үйлер, Рысқұлов көшесі № 2-54 (жұп), №3-11, 15-19, 25-53 (тақ), №56-74, 78-84, 90-100 (жұп), № 55, 57 үйлер, Алтынсарин көшесі № 8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 4-12 (жұп), № 47, 49 үйлер, Әли Бекенов көшесі № 2А, 4А, 18, 47А, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (тақ) үйлер, Шүлембаев көшесі № 2-10 үйлер, Яссауи даңғылы № 1-9, 13-17, 2-12 үйлер, Тәттімбет мүйісі № 1-15 үйлер, Досжанова мүйісі № 2-51 үйлер, Асанова мүйісі № 1-54 үйлер, Мұратбаев көшесі № 2-58 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі № 2-26, 30-68 (жұп), № 25-57 (тақ) үйлер.

Ташполатов Султан Арипжанович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Аюпов Фархад Идирисович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Маннапов Бахтжан Маммаджанович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Алиев Хасан Камилович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Абдухаликова Шахла Айтмуханбетова - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Маметов Фархад Кадирметов - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Мирзахмедова Севара Дадажановна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

23

№57

Қалалық орталық кітапхана

Кентау

Алтынсарин

№ 14

Яссауи даңғылы № 89, 89А, 103 үйлер, Алтынсарин көшесі № 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 11Б үйлер, Абай даңғылы № 4, 4А, 6, 6А үйлер, Әл-Фараби көшесі № 84 үй.

Кокулова Гульнара Исабековна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Кульбаева Сауле Аширалиевна - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Базарбаева Дарига Сулейменовна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Бейсенбаев Самат Маханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Юлдашева Мархамат Хамитовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Абдуллаев Шухратжон Салимханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Куандыкова Жанна Сайлаубековна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

24

№58

Қашғари атындағы мектеп-лицейі

     

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы

Ш.Қанайұлы

№ 1

М.Хайдар Дулати (Қарасу) көшесі № 5-18 үйлер, Шаштөбе көшесі № 1-50 үйлер, Тойметов көшесіндегі (оң жақ) үйлер, Атбасы көшесіндегі үйлер, Панфилов көшесі № 37-40 үйлер, Байтереков (Ш.Алиев) көшесіндегі үйлер, Әмір Темір көшесіндегі (Асамов, К.Маркс көшесі) үйлер, Қос диірмен көшесі (Коштегирман көшесі) № 2, 4 үйлер, Омаров көшесі № 1-9 үйлер, Енбеккер (Юнус Парпи) көшесі № 2-16 үйлер, Рахметов көшесі № 1-15 үйлер, Табиғат (Байметов) көшесі № 1-26 үйлер, Нышан қақпа көшесі (Төлешов көшесі) № 1-14 үйлер, Береке көшесі (Фуркат көшесі) № 1, 7, 10 үйлер, Бабатай қақпа көшесі (Янгишахар көшесі) № 2-30 үйлер, Айбек көшесі № 2-12 үйлер, Наурыз көшесі (Мукуми көшесі) № 1-9 үйлер, Абылғазы көшесі (Колбаши көшесі) № 1-12 үйлер, Абдуллаев көшесі № 1-34 үйлер, Алма бақ көшесі (Алмазар көшесі) № 1-24 үйлер, Жел диірмені көшесі (Елтегирман көшесі) № 1-48 үйлер, Есімхан Шағайұлы көшесіндегі (Шокорик көшесі) үйлер, Хантөбе көшесі (Хантепа көшесі) № 1-34 үйлер, Солнечная көшесі № 1-36 үйлер, Түркістан көшесі № 99-126 үйлер, Гартебе көшесі № 1-9 үйлер, Шортанбай көшесі № 1-14 үйлер, Ялгыз тол көшесі № 1-3 үйлер, Халиков көшесіндегі үйлер.

Асаев Артур Валиханович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Мирзахмедов Максуд Анварович - комиссия төрағасының орынбасары, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Ерметов  Бахадир Пазилович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Расулова Азада Бекташовна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Омаров Умид Ханафияевич – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Арзуметов Акмал Сайдуллаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Мамадалиева Камала Абдусаттаровна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Садиров Хусан Суннатович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Бабашов Оринбасар Алимжанович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

25

№59

Шаштөбе жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы

Шаштөбе

№ 107

З.Тойметов көшесі № 1-34 үйлер, Қарағаш көшесі № 1-16 үйлер, Шаштөбе көшесі № 51-148 үйлер, Сахил көшесі № 1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі № 1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі № 1-12 үйлер, Қашғари мүйісі № 1-22 үйлер, М.Хайдар Дулати (Қарасу) көшесі № 1-15 үйлер, Тіршілік (Уста Юсуп) көшесі, Күнгей көшесі (Подгорная көшесі), Жаңа бақ көшесіндегі (Янгибаг көшесі, Багабад көшесі) үйлер, Көлбасы көшесі № 1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі № 1-6 үйлер, Жүсіп Баласағұн (Гулабад) көшесі, Кахраман көшесі, Бумын қаған көшесі (Сахил көшесі), Махмут Қашғари көшесі (Интернационал көшесі), Қарағаш көшесіндегі үйлер, Тойметов көшесіндегі (оң жақ) үйлер.

Акешов Мансур Гайбуллаевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Азизов Нодир Садирович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Сайпиев Элмурат Парпиевич - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Ташметова Мадина Абдурасуловна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Исаев Аваз Исакович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Мухитдинов Акажан Халилович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Хаширматова Назокат Суннатуллаевна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

 

26

№60

А.С.Пушкин атындағы № 6 жалпы орта мектебі

Кентау қаласы, Хантағы ауылы

Рысқұлбеков

№ 3

Хантағы көшесі № 3-440 үйлер, Иманов көшесі № 1-119 үйлер, Үсенбаев көшесі 1, 2 (Тастақ 1, 2 көшесі) № 2-55 үйлер, Төкенов көшесі № 1-426 үйлер, Тоқсанбаев көшесі (Фабричная көшесі) № 1-89 үйлер.

Керимбекова Жанар Инятбековна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Байменов Ерлан Анварович – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Алтаева Амина Нышаналыевна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Акаева Назерке Алиаскаровна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Темиров Азамат Анарбекович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Тасходжаев Мурат Джураходжаевич - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Пазылбекова Гуленур Есеновна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

 

27

№61

"Құлыншақ" бөбекжай-балабақшасы

Кентау қаласы, Хантағы ауылы

Ильич

№ 15А

Қаратау көшесі № 1-96 үйлер, Еспенбетов көшесі (Вахрушева-1 көшесі) № 1-96 үйлер, Назаров көшесі (Вахрушева-2 көшесі) № 1-56 үйлер, Торлан көшесі № 3-42 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі (Чкалов көшесі) № 1-109 үйлер.

Худайбергенова Кумискуль Торехановна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Токулиева Арайлым Оразовна - комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Бейсенбаева Актолкын Перимбековна - комиссия хатшысы, Ақжол" партиясы

Бейсекеева Орынхан Жаксылыковна - комиссия мүшесі, Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Бабишова Зухара Темирбаевна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Қалжанов Бирсулу Ерсултановна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Бейсенбаева Лаура Абдибековнам - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

28

№62

Абай атындағы № 5 орта мектебі

     

Кентау қаласы, Хантағы ауылы

Ильич

№ 15

Төреқұлов көшесі (Советская) № 1-100 үйлер, Бірлік (Серафимовича) көшесі № 1-42, 103 үйлер, Ильич көшесі № 1-47 үйлер, Достык көшесі (Горный) № 1-163 үйлер, Тоқаев көшесі № 2-204 үйлер, Ащысай көшесі № 1-29 үйлер, Тараз көшесі (30 лет Казахстана) № 1-34 үйлер, Қалдаяқов көшесі № 1-34 үйлер, Торайғыров көшесі № 2-25 үйлер, Мүсірепов көшесі № 3-39 үйлер, Аманжолов көшесі № 1-36 үйлер, Ермұхан Бекмаханов көшесі (Чапаева) № 3-24 үйлер, Құрманғазы көшесі № 26-58 (жұп), 60, 60А, 62, 64, 66-72, 76-86 (жұп) үйлер, Құрманғазы мүйісі № 3-20 үйлер, Навои көшесі № 4-35 үйлер.

Карабасова Гульсым Бердыкожиевна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Шаимов Нурлан Жексембаевич – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Нурмухамедова Макпал Акрамовна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Жаманкулов Медет Егизбаевич - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Абдрахманова Калау Жабагиқызы – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Жусупова Ботагоз Умирзаховна – комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Камбазаров Ержигит Нагашбаевич -  комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

29

№63

М.Горький атындағы № 8 жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Ащысай ауылы

Жангелдин

№ 44

Ортанды (Ленин) көшесі № 1-31 үйлер, Момышұлы көшесі (Советская) № 1-57 үйлер, Жабақов көшесі (Шахтерская) № 3-74 үйлер, Досжанова көшесі (К.Маркса) № 3-32 үйлер, Абай көшесі № 3-19 үйлер, Шыналиев көшесі (Жданова) № 5-16 үйлер, Рысқұлов көшесі (Горького) № 1-37 үйлер, Аққожаев көшесі (Кирова) № 4-44 үйлер, Нышанбаев көшесі (Чапаева) № 1-16 үйлер, Аманкелді көшесі № 2-53 үйлер, Жангелдин көшесі № 33-46 үйлер.

Байжигитова Шахмира Шаматаевна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Жадигерова Кулзада Абдрамановна – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Кудусов Дильшат Абсабырович -  комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Сопбекова Гульжайна Ауесхановна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Суйлеуменова Дуйсенкул Туменбаевна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

30

№64

Ж.Жабаев атындағы № 7 жалпы орта мектебі

Кентау қаласы, Ащысай ауылы

Құлымбетов

№ 45

Жамбыл көшесі № 1-55 үйлер, Мұқанов көшесі № 1-41 үйлер, З.Қалауова көшесі № 1-29 үйлер, Торлан көшесі № 1-55 үйлер, Құлымбетов көшесі (Акжар) № 1-27 үйлер, Желеуақын көшесі (Титова) № 22-35 үйлер.

Дилдабеков Сулеймен Усаинович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Керимбекова  Шакизад Сериковна – комиссия төрағасының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Кудусова Шахназа Абасбыровна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Сатыбалдиева Мендикыз Абылхановна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Бейсенбаева Лайла Касымовна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

31

№65

Қарнақ жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы

Түркістан

№ 65

Қызылқия көшесі № 7, 9 үйлер, Тайқазан көшесі (Ленина) № 2-66 үйлер, Түркістан көшесі № 1-98 үйлер, Әз Жәнібек көшесі (Тельман) № 2-76 үйлер, Рахимов көшесі № 1-16 үйлер, Баитов көшесі № 1-20 үйлер, Ташкент көшесі № 1-51 үйлер, Тахир Алим көшесі № 1-70 үйлер, Нұр көшесі № 2-12 үйлер, Асан Қайғы көшесі (Гагарина) № 2-11, 73, 90 үйлер, Еркіндік (Розакул) көшесі № 4-80 үйлер, Айметов көшесі № 2-24 үйлер, Жамбыл көшесі № 1-79 үйлер, Сайкура көшесі № 4-12 үйлер, Яссы көшесі № 6, 16 үйлер, Ұлықбек көшесі № 1-10, 50 үйлер, Чиган көшесі, Х.Сайтмуратов көшесіндегі үйлер, Укашата көшесі (70 лет Октября) № 1-11 үйлер, Қызылжол көшесіндегі үйлер, Қарнақ көшесі № 3-77 үйлер.

Бабаханов  Мамуржан -  комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Матмусаев Мансур Бахадирович -  комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Раимов Бабир Шакирович – комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Аманов Яркин Абдурахманович – комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Жалалова Насиба Саттархановна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Ваденова Баходир Салиханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Ташметова Саяра Юсуповна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Сабирова Рашида Торахановна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Мухитдинов Садриддин Бахритдинович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

32

№66

№11 Ахын-Тума атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы,

Э.Хабибов

№ 42

Хабибов (Гулистан) көшесі № 1-30 үйлер, Мәуелі бақ (Абдраимов) көшесі № 2-37, 105 үйлер, Женіс көшесі (Галаба) № 1-18 үйлер, Хамза көшесі № 1-25 үйлер, Салқам Жәңгір (Хожаабад) көшесі № 9-14 үйлер, Янги Абад көшесі № 4, 7 үйлер, Қырғыз қақпа (Мехнат) көшесі № 1-8 үйлер, Навои көшесі № 6-45 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-20 үйлер, Үштөбе (Учтепа) көшесі № 7-37 үйлер, Ахунтума көшесі, Үйрек ата (Аччи-1) көшесі, Ахмет Жугинеки (Аччи-2) көшесіндегі үйлер, саяжайдағы үйлер, Дуюм тума (подстанция) көшесіндегі нөмірсіз үйлер, Амангелді көшесі № 20 үй, Бабур көшесі, Дюмтума көшесі, Жастар (Яшлик) көшесі, Мусилла қақпа (Пушкин) көшесіндегі үйлер.

Парпиев Акмал Амангелдиевич -  комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абдусадикова Шахноза Анарбаевна -  комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Анарбаева Шахназа Мансуровна -  комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Азизова Анор Дадабаевна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Шамметов Тауаккал Сактаганович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Таиров Нарзулла Нематуллаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Мирзахмедов Марипжон Анварович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

33

№67

Шорнақ жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі

Алтынсарин

№ 20

Шорнақ елді мекен - А.Бегпенбетов көшесі № 1-23 үйлер, А.Сүлейменов көшесі № 1-34 үйлер, А.Тойметов көшесі № 1-18 үйлер, Р.Шерханов көшесі № 1-38 үйлер, Б.Жиенбаев көшесі № 1-20 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-36 үйлер, Бабайқорған көшесі № 1-74 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-17 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі № 2-22 үйлер, Досметова көшесі № 1-18 үйлер, Жүсіп Ұста көшесі № 1-25 үйлер.

Сапарова Гульназ Муратовна – комиссия төрайымы, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Анарбай Нұрлан Шәмірбекұлы – комиссия төрайымының орынбасары, "Нұр Отан" партиясы

Калиев Канат Амангелдиевич – комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Байжанова Жанар Сауранбаевна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Баетов Дуисенбек Минжасарович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Алиев Баходир Закирович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Маматраимов Абдикадир - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

34

№68

Қызыл әскер атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл елді мекені

Ж.Шаяқметов

№ 168

Қосмезгіл елді мекені - А.Жұмадуллаев көшесі № 1-106 үйлер, А.Навой көшесі № 1-45 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1-46 үйлер, Ақтөбе көшесі № 1-17 үйлер, Алимов көшесі № 1-63 үйлер, Аллакул Нурметов көшесі № 1-11 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-55 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-135 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-12 үйлер, Ж.Шаяхметов көшесі № 1-189 үйлер, Кентоғай көшесі № 1-79 үйлер, Қ.Жиенәлиев көшесі № 1-14 үйлер, А.Абдуалиева көшесі № 1-75 үйлер, Р.Атабаев көшесі № 1-63 үйлер, Сунақ көшесі № 1, 3, 7, 8, 9, 11 үйлер, Т.Утенов көшесі № 1-55 үйлер, Түркістан көшесі № 1-39 үйлер, Х.Жумадуллаев көшесі № 1-62 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-160 үйлер, Шәукім ата көшесі № 1-76 үйлер.

32 разъезд елді мекені - Теміржолшы көшесі № 1-13 үйлер.

Бегметова Дларам Аблаевна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Бакирова Нуржамал Жарылкасимовна -комиссия төрайымының орынбасары, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Абдуразаков Шаухат Абдурашитович - комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Абдуракманов Абдулла Абдихадирович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Джанасбаев Қайрат Бердиракимович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Сапаров Мухтар Алибекович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Балтабаев Турахан Абдулаханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Аринов Колбай Тунгишбаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Утенов Елмурат Тохтамуратович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Темирбаев Бек Алмасбекович – комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Мирзалиев Тойбай Анарбаевич - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

 

35

№69

Т.Айтжанов атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Аша елді мекені

Байтұрсынов

№ 3

Аша елді мекені: А.Баймұратов көшесі № 2-17 үйлер. А.Байтұрсынов көшесі № 1-75 үйлер, А.Исмайлов көшесі № 1-11 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-61 үйлер, Аша көшесі № 1-42 үйлер, Б.Тойтақ көшесі № 1-55 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-18 үйлер, Достық көшесі № 1-30 үйлер, Б.Шораев көшесі № 1-44 үйлер, Ижанұлы Әуес көшесі № 1-19 үйлер, К.Рыспеков көшесі № 1-62 үйлер, К.Сатпаев көшесі № 1-10 үйлер, Қарақұм көшесі № 1-78 үйлер, Қырықкепе көшесі № 5, 7, 20, 26, 31 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-49 үйлер, М.Габдуллин көшесі № 1-17 үйлер, М.Маметова көшесі № 1-22 үйлер, М.Жұмабаев көшесі № 1-9 үйлер, С.Көшербаев көшесі № 1-47 үйлер, С.Тажиков көшесі № 1-14 үйлер, Теміржол көшесі № 3А үй.

Жумабаев Мейрамбай Абдразахович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Амантурова Кулжайна Касымбековна – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Бердибекова Дана Маханбетовна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Омарбаев Дилдабек Еркинбекович -  комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Абуталипов Хурият - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Жиенбаев Ержан Куанышович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Бабажанов Шухрат Пархатович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

 

36

№70

А.Үсенов атындағы жалпы орта мектебі

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені

Д.Қонаев

№ 45

Теке елді мекені - А.Молдағұлова көшесі № 1-74 үйлер, А.Усенов көшесі № 1-107 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1-145 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-56 үйлер, Достық көшесі № 1-39 үйлер, Жаңа құрылыс көшесі № 19 үй, Жастар көшесі № 1-64 үйлер, М.Маметова көшесі № 1-35 үйлер, Улугбек көшесі № 1-30 үйлер.

      Жалантөс елді мекені - Е.Асылбеков көшесі № 1-53 үйлер.

Мынжасарова Сауле Казнабаевна -  комиссия төрайымы, "Бірлік" партиясы

Кыштуов Калдыбай Серикбаевич - комиссия төрайымының орынбасары, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Сарсенбаев Кайырхан Сартбаевич - комиссия хатшысы, "Нұр Отан" партиясы

Турысбекова Мадина Абилхановна -  комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Жиенбаев Толкынжан Оринбасарович -  комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Утеев Кенжехан Серикбаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Алтынбекова Динара Бабаевна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

 

37

№71

С.Қожанов жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі С.Қожанов елді мекені

Абай

№ 23

С.Қожанов елді мекені - А.Қолжанов көшесі № 2-31 үйлер, А.Молдағұлова көшесі № 1-18 үйлер, Абай көшесі № 1-29 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-32 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-36 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-25 үйлер.

      Қара төбе елді мекені - Шайых көшесі № 1-33 үйлер.

Наркубеков Курбанали Кумисбекович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Назарбеков Ерлан Убайдуллаевич -  комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Найзабеков Нурбол Елибайович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Жуманов Лесхан Сапарбаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Конысова Асия Тойлыбековна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

38

№72

Аманкелді атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені

Алтынсарин

№ 2

Нұртас елді мекені - А.Мамраимов көшесі № 1-18 үйлер, А.Нұршатаев көшесі № 1-62 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-77 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-51 үйлер, Божбанбаев Абдулла көшесіндегі үйлер, Н.Оңдасынов көшесі № 1-41 үйлер, Н.Сейдуалиев көшесі № 1-24 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-38 үйлер.

Көлбай Ақылбек Батырбекұлы - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Жайынбаев  Бахтияр Молтурысович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Рустем Асайн Пернешбайұлы - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Сейіт Керімбек Әмірбекұлы - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Каликов Арман Тамаевич - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

39

№73

Тұран атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі

С.Жамалов

№ 182

Қарнақ көшесі № 1-75 үйлер, Қазақстан 2030 көшесі № 58-60, 51-91 үйлер, Тұтарық көшесі № 48-52, 37-63 үйлер, А.Навои көшесі № 36-80, 35-81 үйлер, С.Жамалов көшесі № 6-136, 37-135 үйлер, Қарашық көшесі № 152-310, 25-109 үйлер, И.Худайкулов көшесі № 49-111, 48-74 үйлер, Б.Юсубалиев көшесі № 2-48 үйлер, Тыныштық көшесі № 2-40 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-108 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-20 үйлер, Миртемір көшесі № 1-46 үйлер, Түркістан көшесі № 1-96 үйлер, Хамза көшесі № 2-12 үйлер, З.Мухитов көшесі № 1-54 үйлер, С.Умаров көшесі № 1-120 үйлер, Астана көшесі № 1-46 үйлер, С.Абдуалиев көшесі № 1-10 үйлер, Мараим қары көшесі № 2-26 үйлер, Н.Усманов көшесі № 1-10 үйлер, Жеңіс көшесі № 1-18 үйлер, К.Якупов көшесі № 1-15 үйлер.

Ахмедов  Ахмаджан Рахимович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Салиев Сафидулла Патчаханович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мамитов Худайберан - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Маменов Зикрулла Борибаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Омаров Мусахан - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Абдуллаева  Шахло Абдукодировна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Маменов Отабек Алишерович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Парманкулов Фахриддин Нуриддинович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Қаражанов Алпысбек Темирбекович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

40

№74

Қарашық жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі

Мараим қары

№ 1

Ибнсино көшесі № 1-61 үйлер, Қазыбек би көшесі № 3-65 үйлер, Әйтеке би көшесі № 1-32 үйлер, Төле би көшесі № 1-45 үйлер, Қазақстан 2030 көшесі № 1-49, 2-56 үйлер, Тұтарық көшесі № 1-55, 2-46 үйлер, А.Навой көшесі № 2-34, 36-80 үйлер, С.Жамалов көшесі № 1-33 үйлер, Қарашық көшесі № 1-23, 2-152 үйлер, И.Худайкулов көшесі № 1-47, 2-44 үйлер, Б.Юсубалиев көшесі № 1-7 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-28 үйлер, М.Мажитов көшесі № 2-86 үйлер, Шыпан жол көшесі № 1-63 үйлер, К.Нышанов көшесі № 2-25 үйлер, Байжораш көшесі № 1-20 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-14 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-30 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 3-27 үйлер, И.Атажанов көшесі № 1-22 үйлер, Мараим қары көшесі № 3-17 үйлер.

Умаров Музаффар Усманович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Нишанов Аззамхан Каримович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Моменов Ойбек Алишерович - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Куранбаев  Ирсмахамад - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Абдукадирова Гулбахар Мамировна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Даданов Рустамхан Джораханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Абдиев Нурбек Рахимжанович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

41

№75

А.Югнаки атынрдағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі

Түркістан

№ 102

Жүйнек елді мекені - А.Қалмұрзаев көшесі № 1-60 үйлер, А.Құнанбаев көшесі № 1-62 үйлер, Әмір Темір көшесі № 1-34 үйлер, Астана көшесі № 1-34 үйлер, Бәйтерек көшесі № 1-47 үйлер, Бортөбе көшесі № 1-98 үйлер, Достар көшесі № 1-90 үйлер, Жүйнек көшесі № 2-80 үйлер, Атажанов көшесі № 1-88 үйлер, И.Усманов көшесі № 1-145 үйлер, Қарсақты көшесі № 1-64 үйлер, Көктерек көшесі № 1-31 үйлер, Қуаныш көшесі № 1-82 үйлер, М.Айтқожаев көшесі № 1-128 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 1-29 үйлер, Түркістан көшесі № 1-262 үйлер, Халаш көшесі № 2-81 үйлер, Яссауи көшесі № 1-60 үйлер.

Файзиева Дилмира Патшахановна – комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Мирзабеков Мухан Кошкарбайевич – комиссия төрайымының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Танжариков Бегзат Акадилович - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Бердикулова Бактикиз Амандыковна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Тажиханов  Хусниддин Бабаханович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Аширбеков Ерлан Абжалиевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Бабаханов  Илес Зияитдинович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Рустемов Марат Дуйсенбаевич - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Айтымбетова  Айгуль Амантуралиевна -   комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкер-лерінің жергілікті кәсіподағы»

42

№76

Шыпан атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан елді мекені

Майлықожа

№ 53

Шыпан елді мекені - А.Навои көшесі № 1-43 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 2-40 үйлер, Бабыр көшесі № 1-50 үйлер, Байқоңыр көшесі № 1-66 үйлер, Бақдәулет көшесі № 1-48 үйлер, Ғасыр көшесі № 1-38 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-31 үйлер, Оңтүстік көшесі № 1-7 үйлер, Ордабасы көшесі № 1-20 үйлер, Парасат көшесі № 1-36 үйлер, Сарыарқа көшесі № 1-68 үйлер, Түркістан көшесі № 1-190 үйлер.

Абенов  Рахматулла Алимович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Ибрагимов  Бекзоджон Рахманбердиевич - комиссия төрағасының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Атаев Хикмат Хакимжанович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Исаков Пахриддин Якубович - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Ондасынов  Галымжан Кошантаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Убайдуллаев Заитдин - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Аминов  Дилмурад Тахирович – комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Сайдалиев Розбай - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Мирзалиева  Гузаль Нигматуллаевна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

43

№77

Қызыл жол жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шекербұлақ елді мекені

Алтынсарин

№ 2

Шекербұлақ елді мекені - А.Байтұрсынов көшесі № 1-20 үйлер, Аблайхан көшесі № 2-42 үйлер, Алпамыс көшесі № 1-11 үйлер, Балантас көшесі № 1-41 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-74 үйлер, Ж.Момбеков көшесі № 1-52 үйлер, Көрпеш көшесі № 1-27 үйлер, С.Ерубаев көшесі № 1-69 үйлер, Түркістан көшесі № 1-188 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-20 үйлер

Мамраимова Зияда Дуйсеновна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Мырзашов Бекарыс Бектореевич – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Балтабаева Акнур Аманжоловна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Худайназаров Ербол Серикбаевич - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Қожабергенов Сұлтан Өсербайұлы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

44

№78

Құмтүйін жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін елді мекені

А.Айтуған

№ 35

Құмтүйін елді мекені - А.Ақтамбаев көшесі № 1-53 үйлер, А.Усетұлы көшесі № 2-10 үйлер, Абай көшесі № 6 үй, Бозбұтақ көшесі № 1-21 үйлер, Жамбыл көшесі № 2-45 үйлер, Құмтүйін көшесі № 1-47 үйлер, Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1-22 үйлер, Н.Исатаев көшесі № 1-69 үйлер, Н.Халжанов көшесі № 1-22 үйлер, П.Рахимжанов көшесі № 1-33 үйлер, С.Ажибеков көшесі № 1-37 үйлер, Т.Азизбеков көшесі № 1-37 үйлер, Т.Шукирбаев көшесі № 2-34 үйлер, Түркістан көшесі № 1-19А үйлер, Ш.Қожахметов көшесі № 1-30 үйлер.

Жетибаев  Есенали Мустапаевич – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Айтуганов Мадияр Шахиддинович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Елгондиева Ардак Умирзаковна - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Калкозов Сабырхан Азамханович - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Есенбаева Айгерим Кенесовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

45

№79

Серт атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Құмайлықас елді мекені

С.Рахымов

№ 35

Құмайлықас елді мекені - Әл-Фараби көшесі № 1-80 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-86 үйлер.

Талипов  Шерали Абдихаликович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абылов Ерметхожа Яхудаевич – комиссия төрағасының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Камилов Бахром Тулегенович - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Шораева  Мадина Есенгалиевна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Абдусаттаров Рустемжан Убайдуллаевич - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

46

№80

М.Балақаев атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі елді мекені

А.Жангелдин

№ 19

Үлгілі елді мекені - А.Жангелдин көшесі № 1-55 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-69 үйлер.

Киякова  Баян Балтабаевна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Турымбетов Болат Умбеталиевич – комиссия төрайымының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Нышанбаева Базаркул Ордабаевна - комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Адаев Нурболат Жолдасович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Маннапова Райхан Маннаповна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

47

№81

Абай атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай елді мекені

Абай көшесі

№ 68

Абай елді мекені - А.Иманов көшесі № 1-49 үйлер, Абай көшесі № 1-106 үйлер, Ақтөбе көшесі № 1-50 үйлер, Көксарай көшесі № 1-68 үйлер, Курисхан ата көшесі № 1-42 үйлер.

Адаев Изетилла Тасполатович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Есет Мырзахмет Алдашұлы - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Батырбекова  Рая Пернебаевна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Ахметов Марат Нурханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Сыздық Асқар Өмірбекұлы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

48

№82

Бабай – Қорған атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі

Бабай батыр

№ 46

Бабайқорған елді мекені - Бабай батыр көшесі № 1-166 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-69 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-109 үйлер, Қ.Сәтпаев көшесі № 1-68 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-162 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1-106 үйлер.

Бекжанов Аскар Кыдырбекович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Кыпшакбаев Темирхан Алтайбаевич - комиссия төрағасының орынбасары, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Турдиев Бекболат  Кенбаевич -  комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Абулкасимов Азиз Берикович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Жапанова Палаим Сламбековна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Абылаев  Орынбек Жаксыликович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Анарбаев Дуйсенбай Мутанович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

49

№83

Майдантал атындағы жалпы орта мектебі

      

Кентау қаласы, Майдантал ауылдық округі

Д.Қонаев

№ 42

Ынталы елді мекені - Жангелдин көшесі № 2-76 үйлер, А.Имаков көшесі № 1-21 үйлер, Абай көшесі № 1-58 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 4-18 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-51 үйлер, І.Жансүгіров көшесі № 1-49 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-61 үйлер, Сейфуллин көшесі № 1-88 үйлер, Сарыарқа көшесі № 1-44 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 1-19 үйлер, Шәкәрім көшесі № 1-46 үйлер.

      Егізқара елді мекені - Қоскүрең көшесі № 1-13 үйлер.

Смагулов Дархан Тореханович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абдраманов Мирзатакир Абдуразакович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Сағындық Ғани Темірханұлы - комиссия хатшысы, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Тукибаева Айша Амзехановна - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Минбаева  Оразкул Амиркановна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Кондибаев Саулебек Шонабаевич – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Нарбай Оразбай Саденович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

 

50

№84

Қаражон атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Майдантал ауылдық округі, Қаражон елді мекені

Төрткүл

№ 17

Қаражон елді мекені - Ақсай көшесі № 1-43 үйлер, Ақсарай көшесі № 1-21 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-25 үйлер, Төрткүл көшесі № 1-174 үйлер, Шашты ана көшесі № 1-40 үйлер.

Омарбеков Жамбыл Жаксыбекович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Алменов Абдрай Казбекович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Саргелтаев Нургали Рысдаулетович - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Аяпов Кендебай Ибадуллаевич - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Төлемисов Серік Әділханұлы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

51

№85

Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, № 30 разъезд елді мекені

Асубаев

№ 11

№ 30 разьезд елді мекені - Жарылқасымов көшесі № 1-15 үйлер, Асубаев көшесі № 1-22 үйлер, М.Момбеков көшесі № 1-16 үйлер, Жүсіпов көшесі № 1-26 үйлер, Ерінбетов көшесі № 1-32 үйлер, Исабеков көшесі № 1-16 үйлер, Алдияров көшесі № 1-19 үйлер.

Дусенбеков Кайрат  Сапаргалиевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абуов Рисгали Сапаргалиевич - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мамбетов Аскар Жумабаевич - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Калыбаев Абдинасир Маметович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Иманбеков  Усен Сабирович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

52

№86

Сауран атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран елді мекені

Алтаев

№ 16

Сауран елді мекені - Оразбаев көшесі № 1-23 үйлер, Қонысов көшесі № 1-40 үйлер, Жалпақ сай көшесі № 1-18 үйлер, Жібек жолы көшесі № 2-34 үйлер, Байтулақов көшесі № 1-31 үйлер, О.Алтаев көшесі № 1-44 үйлер, Дүйсенбаев көшесі № 1-33 үйлер, Сауран көшесі № 1-35 үйлер, Сауранбаев көшесі № 1-27 үйлер, Шорнақ төбе көшесі № 1-15 үйлер.

Каражанова  Гулбагила Баяновна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Калекеев Ержан Турсинович – комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Нуртаев Бакытжан Сарсембекович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Тулепбаев Есжан Балмаганбетович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Алибеков Айбек Турганбекович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Молдашева  Несибели Турганбековна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Тулегенова Турганкул  Мелдебековна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

53

№87

Шобанақ атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Дихан елді мекені

Шобанақ

№ 30

Еңбекші Дихан елді мекені - 1-ші көшедегі үйлер, 2-ші көше № 3 үй, 3-ші көше № 1,10,16,21 үйлер, 4-ші көше № 4-29 үйлер, 5-ші көше № 7, 9, 17 үйлер, 6-шы көше № 2, 3, 8, 13, 17 үйлер, 7-ші көше № 1, 3, 17 үйлер, А.Искаков көшесі № 11-19 үйлер, А.Тажибаев көшесі № 1-34 үйлер, 1-ші мүйіс, 2-ші мүйіс № 6 үй, 3-ші проезд № 3 үй, 4-ші проезд, Абай көшесі № 1-90 үйлер, Алаш ата көшесі № 1-61 үйлер, Ж.Абдураимов көшесі № 1-45 үйлер, 1-ші проезд № 2, 42, 90, 98 үйлер, 2-ші проезд № 14, 66 үйлер, 3-ші проезд № 14, 45 үйлер, 4-ші проезд № 21, 44 үйлер, 5-ші проезд № 17, 29 үйлер, Көктоңды көшесі № 1-34 үйлер, М.Айметов көшесі № 1-94 үйлер, М.Камалов көшесі № 1-50 үйлер, М.Массаитов көшесі № 1-15 үйлер, М.Саркулов көшесі № 1-12 үйлер, М.Тобағабылов көшесі № 1-30 үйлер, Наршабай ата көшесі № 1-96 үйлер, Оспан ата көшесі № 1-31 үйлер, Шобанақ көшесі № 1-113 үйлер, 1-ші мүйіс, 2-ші мүйіс, 3-ші проезд № 3 үй, 4-ші проезд.

Османов Халдар Асенұлы - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Жумадуллаев Анвар Балтабаевич - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Абдираимов  Шухрат Балтабаевич - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Тажибаев  Азизбек Бахрамович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Ергешбаев Мирсаид Абдимуталипович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

54

№88

Вахидов атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі

Мектеп

№6

Шаға елді мекені - Құмбұлақ көшесі № 1-74 үйлер, Мектеп көшесі № 2-66 үйлер, Түркістан көшесі № 1-99 үйлер.

      Шоқтас елді мекені - Қасымбек қары көшесі № 1-29 үйлер.

Изатуллаева Меринса Хамитовна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Атакеева Огульжан Зайнутдинона - комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Хабибуллаева  Нодира Ахмадовна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Әлімханов Камилжан Үсенұлы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Орынбаев Жасур  Маматалиевич - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

 

55

№89

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені

Ш.Қалдаяқов

№ 2

Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені - Молда Мұса көшесі № 2-57 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1-48 үйлер, У.Оспанов көшесі № 1-87 үйлер, С.Сейфуллин көшесі № 1-46 үйлер, Құрманғазы көшесі № 1-58 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-72 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-96 үйлер, Абай көшесі № 1-93 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-51 үйлер, Біржан сал көшесі № 1-56 үйлер, Ахансері көшесі № 1-67 үйлер, С.Мұқанов көшесі № 1-89 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-87 үйлер, С.Қожанов көшесі № 1-146, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1-32 үйлер, А.Молдағұлова көшесі № 1-48 үйлер, Г.Мустафин көшесі № 1-25 үйлер.

Ахметова Шолпан Бектасовна – комиссия төрайымы, Нұр Отан" партиясы

Мусаев  Абдугали Набиевич - комиссия төрайымының орынбасары, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Алиева  Мереке Кенжетаевна - комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Нарынбетов  Қанат Тореханович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Джораева  Арайлым Баяхметовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Жумагулов Есмырза Турсункулович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Уразбаева  Айгул Есенкелдиевна - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Момын Нажиба Момынқызы - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Каныбекова Гульшат Канарбаевна -  комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

56

№90

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып филиалы

     

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені

Рысқұлов

№ 14

Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені: Шымкент көшесі № 1-97 үйлер, Амангелді көшесі № 1-104 үйлер, А.Навой көшесі № 1-51 үйлер, Майлы қожа көшесі № 1-30 үйлер, Әбдімәлік ата көшесі № 1-47 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-34 үйлер, Бершін көшесі № 2-43 үйлер, Темірқорған көшесі № 1-75 үйлер, С.Шакиров көшесі № 1-61 үйлер, Фуркат көшесі № 1-25 үйлер, Баянбатыр көшесі № 1-43 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 1-55 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-61 үйлер, М.Балақаев көшесі № 1-86 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-30 үйлер.

Абдураимов Курбанали Ибадуллаевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Оспанов Уалихан Утегенович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Назаров Ораз Баймаханбетович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Жоланов  Сайлаухан Есболатович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Абдукаримов  Алишер Кудретуллаевич - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Абдурахманова  Дильбор -  комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Манапова Шинаркуль Байзаковна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

57

№91

Шойтөбе атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекені

Астана

№1

Шойтөбе елді мекені - Астана көшесі № 1-55 үйлер, Достық көшесі № 1-8 үйлер, Жастар көшесі № 2-32 үйлер, Шойтөбе көшесі № 1-60 үйлер.

Стамбекова Кульанда Раймовна - комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Жанабекова Гульзипа Усеновна - комиссия төрайымының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Байжикеев  Пазылхан Джоранович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Мусабеков Калибай  Карабекович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Төленов Нұрсұлтан Сұлтанғалиұлы - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

58

№92

М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі

Мектеп

№ 4

Оранғай елді мекені - А.Жусипов көшесі № 1-185 үйлер, Аланбұлақ көшесі № 1-20 үйлер, Бейбітшілік көшесі № 1-45 үйлер, Г.Байметов көшесі № 1-60 үйлер, Д.Қонаев көшесі № 1-33 үйлер, Есімхан көшесі № 11-149 үйлер, Ж.Жабаев көшесі № 1-113 үйлер, Жұғы көшесі № 4-47 үйлер, Қазыбек би көшесі № 1-19, 29-39 үйлер, Қос Диірмен көшесі № 2-57 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-17 үйлер, Мектеп көшесі № 1-156 үйлер, Өзен көшесі № 1-55 үйлер, Тарақты көшесі № 1-35 үйлер, Тастақ көшесі № 1-112 үйлер, Тауке хан көшесі № 42-160 үйлер, Темірлан көшесі № 134-139 үйлер, Теректі көшесі № 2-36 үйлер, Төле би көшесі № 1-47 үйлер, Түркістан көшесі № 1-131 үйлер, Шымқорған көшесі № 1-12 үйлер, Яссауи көшесі № 2-62 үйлер.

Кадиров Нурлан Адилханович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абуов Бауыржан Абумуслимович - комиссия төрағасының орынбасары, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Байтишев  Канат Тасбулатович - комиссия хатшысы, "Ауыл" партиясы

Абдувалиева Минавар Темирхановна - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Тулеуова Айгерим Ерахановна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Джахаева Айгул Асеновна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Жолдыбай Гүлжанат Төлегенқызы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Койшибаев Арман Балтабаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Утепбергенов Нурахан - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Утепбергенов Ержан  Шереханович -  комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Ерметов Айтжан - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

59

№93

Қосқорған атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған елді мекені

Оранғай

№ 29

Қосқорған елді мекені - Басқорған көшесі № 1-19 үйлер, Достық көшесі № 1-63 үйлер, Оранғай көшесі № 1-79 үйлер, Халдар бұлақ көшесі № 1-53 үйлер, Шабандық көшесі № 1-16 үйлер, Шаға көшесі № 1-54 үйлер, Шекер бұлақ көшесі № 1-43 үйлер.

Басанов Тахиржан Нарзуллаевич - комиссия төрағасы, "Ауыл" партиясы

Абдукаримов Абдували Абдувайтович – комиссия төрағасының орынбасары, "Бірлік" партиясы

Нурметова Маужуда Алимжановна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Даданов Гайраджан Ташпулатович - комиссия мүшесі, "Нұр Отан" партиясы

Пайзенов Дилмурод Азимович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

60

№94

М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектебі

      

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық елді мекені

М.Қазыбеков

№ 76

Бостандық елді мекені - И.Айтқожаев көшесі № 1-60 үйлер, Қотыр бұлақ көшесі № 1-32 үйлер, М.Қазыбеков көшесі № 1-114 үйлер, 1 мүйіс, 2 мүйіс, 3 мүйіс, Мешіт көшесі № 1-62 үйлер, Тоған көшесі № 1-21 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-17 үйлер.

      Оранғай елді мекені - Қазыбек би көшесі № 21-27А үйлер.

Кадиров Нуржан Адилханович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Алтаев Нуржан Досыбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Джуматаев  Темирали Ажентаевич - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Бекманов Касымхан Сайлауович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Шуленбаев  Мирзатай  Ильясович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

61

№95

Ташанақ атындағы жалпы орта мектебі

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Бершін төбе елді мекені

Ақан тоған

№ 37"А"

Бершін төбе елді мекені - Ақан тоған көшесі № 1-72 үйлер, Бершін төбе көшесі № 1-55 үйлер, Жастар көшесі № 1-72 үйлер, Шаға көшесі № 1-68 үйлер.

Кудретов Уткир Паччаханович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Ахметов  Батырхан Рашидович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Валиев Шадимурат Дилмуратович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Керимбеков Амангелди - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Аширбекова Саида Камалхановна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

62

№96

А.Яссауи атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі

Ескі Иқан

№ 44

Қазибек би көшесі № 1-17 үйлер, Мамашарип Палуан көшесі № 1-8 үйлер, Ибрахим Ата көшесі № 1-15 үйлер, А. Тажиханова көшесі № 1-18 үйлер, Тәуке хан көшесі № 1-15 үйлер, Абылай хан көшесі № 1-13 үйлер, А.Қаххар көшесі № 1-30 үйлер, Ш.Рашидов көшесі № 1-31 үйлер, Ш.Бурханов көшесі № 1-20 үйлер, Б.Рустемов көшесі № 1-42 үйлер, И.Нарметов көшесі № 1-13 үйлер, М.Юлдашев көшесі № 1-26 үйлер, Д.Маннатов көшесі № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 1-40 үйлер, Х.Алишеров көшесі № 1-17 үйлер, Жеңіс көшесі № 1-33 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1-17 үйлер, Ә.Темір көшесі № 1-30 үйлер, К.Рузакулов көшесі № 1-20 үйлер, А.Яссауи көшесі № 1-29 үйлер, Беруний көшесі № 1-30 үйлер, У.Сайдакберов көшесі № 1-19 үйлер, Ғ.Ғулам көшесі № 1-20 үйлер, Қ.Шадибеков көшесі № 1-28 үйлер, Э.Маннатов көшесі № 1-35 үйлер, Т.Мамадалиев көшесі № 1-21 үйлер, Кеңбайтақ көшесі № 1-38 үйлер, Б.Ташбаев көшесі № 1-23 үйлер, тупик, Уринтай ата көшесі № 1-25 үйлер, Н.Юлдашев көшесі № 1-21 үйлер, М.Тажи көшесі № 1-85 үйлер, П.Айтметов көшесі № 1-29 үйлер, Ходжанов көшесі № 1-32 үйлер, Таңшолпан көшесі № 1-30 үйлер, Навой көшесі № 1-24 үйлер, Ескі Иқан көшесі № 1-24 үйлер.

Садиков  Шакирхан Юлдашевич – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абдурахманов Абдугаппар – комиссия төрағасының орынбасары, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Шажалиева Захида Абдураимовна -   комиссия хатшысы, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Азизов Гозихон Паччаханович - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Мамаев Рахманали Тухташевич - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Акбаров Тохир - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Мавлянов Захид Рахманжанович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Садыкова Ирода Разиковна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Мусаев Абдусамат Азизханович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Нишанбаев Хуршад Эркинович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Абдиев Алимжан Абдужаппарович - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

63

№97

№ 25 орта мектебі

     

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі

Шолпан

№ 3

Миртемир көшесі № 1-16 үйлер, Султан хужа ата көшесі № 1-36 үйлер, Абдухаллак ата көшесі № 1-8 үйлер, Т.Ахмедов көшесі № 1-20 үйлер, Алихан ата көшесі № 1-19 үйлер, А.Икрамов көшесі № 1-3 үйлер, Аль Бухарий көшесі № 1-22 үйлер, Э.Аббасов көшесі № 1-28 үйлер, Абай көшесі № 1-45 үйлер, М.Кашкарий көшесі № 1-21 үйлер, Х.Алимжан көшесі № 1-29 үйлер, Фуркат көшесі № 1-16 үйлер, Төле би көшесі № 1-19 үйлер, Шолпан көшесі № 1-72 үйлер, И.Налибайулы көшесі № 1-10 үйлер, А.Сулайманов көшесі № 1-74 үйлер, Қайнар бұлақ көшесі № 1-32 үйлер, М.Мамметова көшесі № 1-36 үйлер, Х.Абдукаримов көшесі № 1-19 үйлер, Күншуақ көшесі № 1-38 үйлер, Н.Төрекулов көшесі № 1-26 үйлер, Файзулла ата көшесі № 1-12 үйлер, У.Насир көшесі № 1-15 үйлер, Юсуф ата көшесі № 1-26 үйлер, А.Анарбаев көшесі № 1-15 үйлер, С.Рахимов көшесі № 1-19 үйлер, А.Абдухаллаков көшесі № 1-15 үйлер, Арыстан баб көшесі № 1-32 үйлер, Ұста Намурат көшесі № 1-25 үйлер, М.Расулов көшесі № 1-50 үйлер, А.Кадирий көшесі № 1-23 үйлер, Т.Бабаев көшесі № 1-34 үйлер, К.Иканий көшесі толығымен, Ұста Жафар ата көшесі № 1-63 үйлер, М.Айметов көшесі № 1-66 үйлер, Көкпар көшесі № 1-65 үйлер, Иқан көшесі № 1-37 үйлер.

Саитов  Закиржан Юлдашевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Бабаев  Эльбек Адабаевич – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Мухаммеджанов Атабек Рахматжанович - комиссия хатшысы, "Бірлік" партиясы

Адаханов Хурсанбай Иззатович - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Каримов Тулкин Абдураззакович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Тажиханов  Бахтияр Нишанбаевич - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Абдукаримов  Жумадулла - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Срашов Кароматдин Ирисметович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Нарметов Сардор Ахматжанович -   комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Саидов  Миразиз Бабажанович - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Дүйсебаева Лаззат Жумабаевна - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

64

№98

Достық атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Достық елді мекені

Достық-4

№ 19

Достық көшесі № 1 1-27 үйлер, Достық көшесі № 2 1-38 үйлер, Достық көшесі № 3 1-38 үйлер, Достық көшесі № 4 1-34 үйлер, Достық көшесі № 5 1-28 үйлер, Мұғалімдер көшесі № 1-28 үйлер.

Алибаев  Оспан Ахатович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Айтбенбетов Султанбай  Отемисович – комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Шериев  Талгат Мырзаханович - комиссия хатшысы, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Абдухаллаков Тулкин Темирбаевич - комиссия мүшесі, "Ақжол" партиясы

Абдиев Нурбек Рахимжанович - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

65

№99

№ 23 колледжі

     

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі

Қ.Исмаилов

№ 3

Д.Қонаев көшесі № 1-33 үйлер, Ыстық су көшесі № 1-49 үйлер, Табиғат көшесі № 1-31 үйлер, Келешек көшесі № 1-25 үйлер, Салауат көшесі № 1-31 үйлер, А.Байтурсунов көшесі № 1-20 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-12 үйлер, Ю.Саремий көшесі № 1-14 үйлер, Хамза көшесі № 1-7 үйлер, Абубакир ата көшесі № 1-21 үйлер, Ә.Катиб көшесі № 1-19 үйлер, К.Ярматов көшесі № 1-20 үйлер, А.Алтыбаев көшесі № 1-25 үйлер, Ибн Сино көшесі № 1-52 үйлер, Ғ.Бабажанов көшесі № 2-18 үйлер (жұп), К.Исмаилов көшесі № 1-15 үйлер, Шарап ата көшесі № 1-15 (тақ), 2-14 (жұп) үйлер.

Имамалиев  Эркин - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Абдиев Жахонгир Алгаппарович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Джаббарханов  Юлдашбек Адилбекович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Шерметов Кутлимурад Балташович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Бабаханова Салима Абдулазизовна - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Сабиров Бахтияр Тажиханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Таимбетова Майра Керимхановна - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

66

№100

Иқан атындағы жалпы орта мектебі

     

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі

Бабажанов

№ 3

А.Шарапов көшесі № 1-33 үйлер, А.Хидралиев көшесі № 1-34 үйлер, А.Исмаилов көшесі № 1-42 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-35 үйлер, А.Абдужаппаров көшесі № 1-46 үйлер, Ирисбекұлы Юлдаш ата көшесі № 1-26 үйлер, Б.Камалов көшесі № 1-53 үйлер, М.Алиев көшесі № 1-68 үйлер, Ж.Иқан көшесі № 1-177 үйлер, Улуғбек көшесі № 1-59 үйлер, Х.Закиров көшесі № 1-11 үйлер, Т.Субатов көшесі № 1-19 үйлер, Сайыпқыран көшесі № 1-20 үйлер, Сарыжайлау көшесі № 1-22 үйлер, Сарыбидай көшесі № 1-20 үйлер, М.Нарметов көшесі № 1-20 үйлер, Ө.Жанибеков көшесі № 1-64 үйлер, С.Болыс көшесі № 1-51 үйлер, К.Исмаилов көшесі № 16-50 үйлер, 9-мамыр көшесі № 1-45 үйлер, Ғ.Халметов көшесі № 1-34 үйлер, Шарап ата көшесі № 16-52 үйлер (жұп), Ғ.Бабажанов көшесі № 1-15 үйлер (тақ), Абдазим ата көшесі № 1-33 үйлер.

Балтаев Алишер Абдугаппарович – комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Мамадалиева  Максуда Бабажанович - комиссия төрағасының орынбасары, "Ақжол" партиясы

Шарапов Хуршид Бахтиярович - комиссия хатшысы, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Нишанбаев Куваниш Нурхонович - комиссия мүшесі, "Ауыл" партиясы

Курбаналиев Шукурлла Турсунмаматович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Эрметов Алимхан Тажиханович – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Абдураимов Умсунай - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Абдужалилов Талиб - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Зульфикаров  Туйжон Хикматович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

67

№101

Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі.

     

Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені

Ибадулла ата

№ 10а

Ибата елді мекені - Иқан көшесі № 1-58 үйлер, Ибадулла ата көшесі № 1-25 үйлер, А.Навои көшесі № 1-79 үйлер, Бостандық көшесі № 1-51 үйлер, Шахайдар ата көшесі № 1-19 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-69 үйлер, Шалбаев көшесі № 1-113 үйлер, Маметова көшесі № 1-20 үйлер, Сейфуллин көшесі № 1-41 үйлер, Ә.Нигматуллаев көшесі № 1-20 үйлер, Жамбыл Жабаев көшесі № 1-16 үйлер, Нұрыш Мұса көшесі № 1-19 үйлер, Рахимов көшесі № 1-34 үйлер, Н.Камалбекұлы көшесі № 1-27 үйлер, Абай Құнанбаев көшесі № 1-35 үйлер, Достық көшесі № 1-56 үйлер, Балдырған көшесі № 1-6 үйлер.

Курманбеков  Аблайхан Кенесбаевич - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Бабаханов Гафуржан - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Хаджиева  Шахла Ирискуловна - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Камалбекова Шахида Халановна - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Нарметов  Хайтбек – комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Шайманов Адетхан Багзатханович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Камалов Шухрат Мухитдинович - комиссия мүшесі, "Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

Абдуллаев Улугбек Яхшиликович - комиссия мүшесі, "SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

Исабеков Кайрат Султанмуратович - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Эргашов Эргаш Хасанұлы - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

Досбаева Куляйхан Абдухалиевна - комиссия мүшесі, жоғары тұрған сайлау комиссиясы

68

№102

Мәдениет үйі

     

Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені

Ибадулла ата

№ 7б

Ибата елді мекені - Төрахан Ахметов көшесі № 1-32 үйлер, Сейтмұратболыс көшесі № 1-123 үйлер, Бегалы би көшесі № 1-57 үйлер, Ұлықбек көшесі № 1-71 үйлер, Иқансу 1 көшесі № 1-40 үйлер, Иқансу 2 көшесі № 2-25 үйлер, Достық көшесі № 1-56 үйлер, Құмкент көшесі № 1-50 үйлер.

      Ойық елді мекені - О.Рысдәулетов көшесі № 1-34 үйлер, О.Рысдәулетов проезды № 3-9 үйлер.

Муслимбеков  Ахмаджон Мухамматович - комиссия төрағасы, "Нұр Отан" партиясы

Шахайдарова Инабат Ахмедовна - комиссия төрағасының орынбасары, "Ауыл" партиясы

Артиков Адилжан Ташпулатович - комиссия хатшысы, "Ақжол" партиясы

Мусирбеков  Әділет Ерболұлы - комиссия мүшесі, "Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

Тугжанов Куат Сартбаевич - комиссия мүшесі, "Бірлік" партиясы

Мамедов Ращид Абдиманнатович - комиссия мүшесі, "Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

Куанышбаева Ляззат Боранбаевна - комиссия мүшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Кіру немесеТіркелу