Біз әлеуметтік желілерде:
contact phonecontact phone contact phonecontact phone

Хантағы ауылы әкімінің міндетін атқарушы

12555.jpg

Жорабеков Бауыржан Шукурбаевич
Аким села Хантаги

Дата рождение: 15.01.1984г.
Национальность: Казах
Образование: Высшее
Квалификация: 1) Бакалавр журналистики 2) Бакалавр экономики и бизнеса

ТРУДОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
01.03.2006 - 14.06.2007 - Журналист ТОО «Телескоп», г.Кентау;
14.06.2007 - 06.08.2007 – И.о. главного специалиста отдела внутренней политики (период прохождение специальной проверки), г.Кентау;
06.08.2007 - 09.08.2007 – Главный специалист отдела внутренней политики, г.Кентау;
09.08.2007 - 03.07.2008 – Главный специалист организационно и кадрового отдела аппарата акима г.Кентау;
03.07.2008 - 26.08.2013 - Главный инспектор организационно и кадрового отдела аппарата акима г.Кентау;
26.08.2013 - 26.12.2014 - Главный инспектор отдела государственных программ, мониторинга социально-экономического развития аппарата акима г.Кентау;
26.12.2014 - 08.08.2016 - Главный инспектор организационно-контрольного отдела аппарата акима города Кентау;
08.08.2016 - 29.11.2017 - Советник акима города Кентау, г.Кентау;
29.11.2017 - 26.07.2018 - Руководитель Кентауского городского отдела внутренней политики, г.Кентау;
26.07.2018 - 20.11.2018 - И.о. акима села Хантаги (период прохождение специальной проверки), г.Кентау;
20.11.2018 - до сегоднящнего дня - Аким села Хантаги, г.Кентау.

12555.jpg

Жорабеков Бауыржан Шукурбаевич
Хантағы ауылының әкімі

Туылған күні, айы, жылы: 15.01.1984 ж.
Ұлты: Қазақ
Білімі: Жоғары
Мамандығы: 1) Журналистика бакалавры 2) Экономика және бизнес бакалавры

ЕҢБЕК ЖОЛЫ
01.03.2006 - 14.06.2007 - «Телескоп» ЖШС журналисті, Кентау қаласы;
14.06.2007 - 06.08.2007 – Кентау қалалық ішкі саясат бөлімінің бас маманының міндетін атқарушы (міндетті арнайы тексеруден өткенге дейін), Кентау қаласы;
06.08.2007 - 09.08.2007 – Кентау қалалық ішкі саясат бөлімінің бас маманы, Кентау қаласы;
09.08.2007 - 03.07.2008 – Кентау қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру және мамандар бөлімінің бас маманы, Кентау қаласы;
03.07.2008 - 26.08.2013 - Кентау қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру және мамандар бөлімінің бас инспекторы, Кентау қаласы;
26.08.2013 - 26.12.2014 - Кентау қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік бағдарламалар, әлеуметтік-экономикалық даму мониторингі және талдау бөлімшесінің бас инспекторы, Кентау қаласы;
26.12.2014 - 08.08.2016 - Кентау қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру-бақылау бөлімшесінің бас инспекторы, Кентау қаласы;
08.08.2016 - 29.11.2017 - Кентау қаласы әкімінің кеңесшісі, Кентау қаласы;
29.11.2017 - 26.07.2018 - Кентау қалалық ішкі саясат бөлімінің басшысы, Кентау қаласы;
26.07.2018 - 20.11.2018 - Хантағы ауылы әкімінің міндетін атқарушы (міндетті арнайы тексеруден өткенге дейін), Кентау қаласы;
20.11.2018 - бүгінгі күнге дейін - Хантағы ауылының әкімі, Кентау қаласы

 

 

Кіру немесеТіркелу