Біз әлеуметтік желілерде:
contact phonecontact phone contact phonecontact phone

Әкімнің орынбасарлары

123.jpg

Расұл Самат Әбдімүтәліұлы

Кентау қаласы әкімінің орынбасары

Туылған күні - 24.11.1977 жыл

Ұлты – Қазақ

Бiлiмi – Жоғары

Мамандығы бойынша бiлiктiлiгi - 1.Агроэколог; 2.Экология магистрі

 

ЕҢБЕК ЖОЛЫ

22.09.2004 - 01.02.2005 - Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-турік университеті Кентау институтының «Ғылыми жұмыс маманы», Кентау қаласы

01.02.2005 - 14.02.2005 - Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-турік университеті Кентау институтының мәдениет ұйымдастыру маманы, Кентау қаласы

14.02.2005 - 01.09.2006 - Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-турік университеті Кентау институтының жастар ісі маманы, Кентау қаласы

01.09.2006 - 01.08.2007 - Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-турік университеті Кентау институты директорының көмекшісі, Кентау қаласы

21.06.2007 - 01.07.2015 - «Нұр Отан» партиясы Кентау қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары, Кентау қаласы

01.07.2015 - 17.11.2015 - Хантағы ауылы әкімінің міндетін атқарушы (арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейiн), Кентау қаласы

17.11.2015 - 28.05.2018 - Хантағы ауылының әкімі, Кентау қаласы

28.05.2018 – б.к.д. - Кентау қаласы әкімінің орынбасары, Кентау қаласы

 

 

12345.jpg

Алимбетов Бекайдар Аллиярович

 

Кентау қаласы әкімінің орынбасары

Туылған күні - 11.08.1976 жыл

Ұлты – Қазақ

Бiлiмi – Жоғары

Мамандығы бойынша бiлiктiлiгi - 1. Экономист; 2. Заңгер; 3. Мемлекеттік және жергілікті басқару магистрі

 

ЕҢБЕК ЖОЛЫ

01.09.1998 - 31.07.2000 - Киров автокөлік мекемесінің коммерциялық бөлімінің есепшісі, Мақтарал ауданы

01.08.2000 - 01.08.2002 - «Kaz Truck» ЖШС бас есепшісі, Мақтарал ауданы

02.08.2002 - 01.07.2004 - «Арна-Шаруа» ЖШС директоры, Ордабасы ауданы

02.07.2004 - 19.06.2006 - «Арна-Құрылыс» ЖШС директоры, Шымкент қаласы

24.07.2006 - 28.09.2006 - Кентау қаласы әкімі аппаратының әкімшілік-құқық бөлімінің бас маманының міндетін атқарушы, Кентау қаласы

28.09.2006 - 20.11.2006 - Кентау қаласы әкімі аппараты әкімшілік-құқық бөлімінің бас маманы, Кентау қаласы

20.11.2006 - 01.03.2007 - Байылдыр елді мекенінің әкімі, Кентау қаласы

01.03.2007 - 09.01.2009 - Кентау қаласы әкімінің орынбасары, Кентау қаласы

09.01.2009 - 18.03.2009 - Хантағы ауылының әкімі, Кентау қаласы

18.03.2009 - 01.09.2010 - Шымкент қаласы Абай ауданы әкімінің орынбасары, Шымкент қаласы

01.09.2010 - 20.07.2011 - ҚР Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының магистратурасы, магистр, Астана қаласы

20.07.2011 - 27.08.2011 - Шымкент қаласы Абай ауданы әкімінің міндетін атқарушы, Шымкент қаласы

27.08.2011 - 20.07.2012 - Шымкент қаласы Абай ауданы әкімінің орынбасары, Шымкент қаласы

20.07.2012 - 01.03.2013 - Кентау қаласы әкімінің орынбасары, Кентау қаласы

01.03.2013 - 26.08.2013 - Кентау қаласы әкімі аппаратының жетекшісі, Кентау қаласы

26.08.2013 - 28.05.2018 - Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы, Кентау қаласы

28.05.2018 – б.к.д. - Кентау қаласы әкімінің орынбасары, Кентау қаласы

Кіру немесеТіркелу