Мы в социальных сетях:
contact phonecontact phone contact phonecontact phone

Информация о составе избирательных комиссий

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауй даңғылы, № 85 үй, тел:

 

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Садуов Бекзат Нуралиулы

01.02.1975

қазақ

жоғары

ХҚТУ

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жұлдыз м/а  №28 үй,87713070541

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Гайбишев Каримжан Бабажанулы

22.11.1956

өзбек

жоғары

«Яссы несие»

төраға

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Хамза  көшесі № 3 үй, 87713668501

"Ауыл" партиясы

"Ауыл" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Сарив Болат Жолдасбекұлы

27.07.19981

қазақ

жоғары

Кентау қаласы әкімі аппаратының бас инспекторы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, А.Яссауи даңғылы №96 үй,78 пәтер, 87029670035

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Абдуллаев Муратбек Турдымуратович

11.04.1947

Қазақ

жоғары

Зейнеткер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, А.Яссауи даңғылы №114 үй,90 пәтер, 87013684502

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Шайзадаев Ұлан Назарович

18.10.1981

қазақ

жоғары

ХҚТУ мұғалімі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №26 үй, 83 пәтер, 87711536381

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Молжигитов Мухтар Сыздыкович

16.09.1957

Қазақ

жоғары

«Ащысай су» МКК

Басшының орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі №105үй,8 пәтер, 87014799786

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Ерсултанов Асқар Аскербекович

24.02.1975

қазақ

жоғары

қалалық білім беру бөлімінің әдіскері

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Уалиханов көшесі №52 үй, 44 пәтер,

8-778-322-10-75

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

№35 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі, № 16 үй, (Ә.Бөкейханов атындағы №23 жалпы орта мектеп),   тел: 87253635987

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Таукееева  Манат  Пазилбековна

05.10.1950

қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

директоры

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи даңғылы №57
3-59-87

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Юсупова Марал Газизовна

21.10.1964

қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Алтынсарин көшесі №7-34,    87781347823

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Суиндикова

Айжан Мейрханқызы

12.11.1983

қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

лаборант

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Есенберлин көшесі №31

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Утеева Алия Бабраушанқызы

11.12.1976

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебніңі мұғалімі

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
65 квартал №26 87475428025

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Шеризатов Нурбол Акболатович

17.01.1984

Қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момышулы көшесі №62-18

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Карамбетова Куляш Берикбаевна

24.03.1965

Қазақ

жоғары

Коррекциялық орталық

есепші

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Аль-Фараби көшесі №53-2,
 87021957001

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Досболова Гулжахан Алимжановна

17.06.1962

Қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Абай даңғылы
№6а-57,    87029023785

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

№36  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Я.Ромах көшесі 48 (№10 жалпы орта мектеп)

тел: 3-10-40

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кадырова Гульжан Дуйсенбаевна

10.09.1965

қазақ

жоғары

№10 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Аль-Фараби көшесі
№49-61,
8-775-732-83-80

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдукаримова Майра Зикирбековна

03.09.1966

қазақ

жоғары

№23 мектеп директор орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құдайбергенов көшесі №53-1,
8-702-991-25-08

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Мухамбетова Алмагүл Умирзаковна

10.10.1986

қазақ

жоғары

№10 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Тоқтаров көшесі №43/3,
8-747-654-79-71

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Кабылбаев Бауыржан Бейсенович

10.08.1985

қазақ

жоғары

№10 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құлыншақ көшесі №38,
8-702-617-11-16

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Омуралиева Раушан Есалиевна

26.05.1961

қазақ

жоғары

№23 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №26-86,
8-702-198-48-24

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Нысанбаева Салтанат Маратовна

24.12.1978

қазақ

жоғары

№23 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Төлеби көшесі №24, 8-771-145-35-78

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Аманов Болат Мираевич

02.06.1969

қазақ

жоғары

ІІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Кемелұлы көшесі №12

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

"Нұр Отан" партиясы

№37 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі, № 15 үй, (Т.Рысқұлов атындағы №24 жалпы орта мектеп), тел: 87253630889

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Камалова

Гульмира

Садуахасовна

19.06.1977

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі директорының орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Абай даңғылы №14-33,
87750691755

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Бөрібайқызы Бибігүл

08.04.1977

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі директорының орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы,
Әл-Фараби көшесі №55-56,    87789255688

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Даукенова

Аманкыз

Жанабаевна

01.01.1990

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі

Хатшы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Абай даңғылы №23-18    87758811285

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Айтбаев

Максат

Абдуллаевич

12.10.1984

қазақ

жоғары

Қалалық білім беру бөлімі әдіскер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі №105-45,    87007172060

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Ерназарова Асель Мұратқызы

22.08.1989

қазақ

Жоғары

№24 жалпы орта мектебніңі мұғалімі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Балхаш көшесі №8 87759048880

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Тәңірберген

Ерсұлтан

Срайылұлы

27.09.1983

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі

Хатшы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Төлеби көшесі №78-1
87782940506

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Әмзе Айлазат Мадиярқязя

11.07.1993

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ахан сері көшесі №29    87077698282

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

8

Комиссия мүшесі

Қалмұрза Эльвира

10.03.1976

қазақ

жоғары

№24 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, С.Муканов 59    87056941024

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Низамов Хурсанд Хасанович

23.04.1977

өзбек

жоғары

№3 мектеп-гимназиясы мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Шаштөбе 81 87718798825

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

жоқ

 

№38  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Балабургем көшесі 10а (Гаухартас балабақшасы)

тел: 87253638114

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бахрамова Нургул Зайырбековна

02.01.1977

қазақ

жоғары

Гауһартас балабақшасының

меңгерушісі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев №65/1, 8-701-248-00-84

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Кансеитова Алтынай Алиякбаровна

18.05.1978

қазақ

жоғары

№10 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Тайманов №1/5

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Омарова Дамира Умербековна

11.01.1986

қазақ

жоғары

№10 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бересек №37, 8-771-600-81-58

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Елеусизова Каламкас Аманшаевна

15.03.1965

қазақ

жоғары

Гауһартас балабақша

шаруашылық меңгерушісі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Уалиханов №60-27, 8-702-169-42-44

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Киздарбекова Айгуль Романовна

30.12.1972

қазақ

жоғары

№10 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи №53-11

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Қанай Айгул Аязбекқызы

17.02.1969

қазақ

орта

ІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Аманқұл Датқа №22

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Еспаганбетова Шолпан Акмурзаевна

05.08.1973

қазақ

жоғары

№10 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Тажимбетов №16, 8-777-603-27-01

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

№39 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ынтымақ алаңы, Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы,   

тел: 87253635040

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Нурышова Рабига Изатуллаевна

13.02.1961

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі дир.орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев  №73, 8-747-713-27-61

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Сатханова Шолпан Тайжановна

16.07.1973

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Хантағы №384, 8-702-825-09-73

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Кунпеисова Эльмира Сұлтанхановна

16.11.1990

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Рыскулов №3-7

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Дариева Гульнара Хансейтовна

05.12.1982

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи №89а-21

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Мирзабаев Талгат Рихимбаевич

11.04.1974

қазақ

жоғары

№23 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Нүйрпейсов №62

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Айтмаханова Ақниет Сұлтанханқызы

12.06.1993

қазақ

жоғары

Алмагүл Балабақшасы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ходжанов №6, 8-747-401-85-15

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Кентербаева Шолпан Байтөреевна

09.12.1983

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі  мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Төле би №61-68

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

8

Комиссия мүшесі

Адамбеков Аблайхан Айдарханович

08.05.1984

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі  мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин №107-14

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

"Нұр Отан" партиясы

9

Комиссия мүшесі

Баядилова Бекзат Мирзабаевна

08.05.1984

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин №107-14

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

"Нұр Отан" партиясы

10

Комиссия мүшесі

Қойшыбаев Бауыржан

31.12.1985

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі  мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Есенберлин №18,            8-775-151-13-88

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

"Нұр Отан" партиясы

11

Комиссия мүшесі

Сарсенбаев Саулебек Касымбекұлы

18.08.1955

қазақ

 

ІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Балабүргем №8

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

 

№40 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Гагарин көшесі, 26 үй, (№3 жалпы орта мектеп)

тел: 87253633641

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Байметов Улугбек Шерикбаевич

22.01.1966

өзбек

жоғары

№3 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Автомобильный 30 уй.    87013973611

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Сиддиков Ойбек Маматкаримович

12.03.1982

өзбек

жоғары

№3 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.    87023079653

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мирзахмедова Шахназ Бекболатовна

02.08.1973

өзбек

жоғары

№3 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Логинов көш. №7    87016308362

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Фазилова Айгерим Егембергеновна

01.09.1988

қазақ

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құрманғазы көшесі №42.    87013504366

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Аббидинова Севара Закиржановна

01.11.1996

Өзбек

Жоғары

№17 жалпы мектеб мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жамбыл көш. №5 87471393409

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№41 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі, 90 үй, (Ы.Алтынсарин атындағы №1 жалпы орта мектеп) тел: 87253630928

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Аманжолов Мусахан Омарханович

23.09.1963

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

директор

Кентау қаласы Байтұрсынов көшесі №1 87785962774

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Бахалиева Гулшат Ахметалиевна

22.06.1976

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы Дулатов көшесі 55 87056895912

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Дайрабаева Ажар Айдарбекқызы

14.04.1983

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы Яссауи 88 87022538183

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Шуйкебаева Жұмакүл Макашевна

01.02.1963

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Иманбаева №70 87029920263

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Сейтбекова Сауле Асилхановна

01.12.1982

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, 69-кв., 4-10 87718799205

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Акылбеков Баглан Абдуллаевич

08.05.1975

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, 69-кв., 2-37 87781925077

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Дуненбаева Роза Унеровна

22.11.1962

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Сейфуллина №105-52 87754756832

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

8

Комиссия мүшесі

Аманбаева Перизат Амангелдиевна

07.04.1981

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

социолог

Кентау қаласы, 87711500481

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

"Нұр Отан" партиясы

9

Комиссия мүшесі

Маметова Гульнара Акрамовна

28.02.1968

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Кентау қаласы, Гагарин №42-12, 8-701-207-64-14

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

 

 

 

 

№42 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момышұлы, 64 үй, (М.Ауэзов атындағы №22 жалпы орта мектеп)

тел: 87253635510

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Джамалбекова Зауре Аскаровна

12.08.1973

қазақ

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

директор

Кентау қаласы, Қонаев даңғылы №23-28 үй
87011799842

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Гамурзаков Габдулла Минафратович

17.07.1971

татар

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Кентау қаласы, Нахимов көшесі №5 үй
87779192469

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Дуиметова Насиба Айтхановна

04.12.1994

Өзбек

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

Іс-жүргізуші

Кентау қаласы, Шулембаев көшесі №8-21 үй
87002353922

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Ахметов Ерұлан Өтебайұлы

15.07.1979

қазақ

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Төле би көшесі №92-13 үй
87079385782,
3-55-10

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Атабаев Жасуржан Фархадович

20.09.1995

Өзбек

Жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Қобыланды батыр көшесі №46 үй
87072959550

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Кенжибаева Айнаш Кенесовна

01.03.1979

Қазақ

Жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Құрманғазы көшесі №64-6 үй
87712586737

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Нуртаев Ермахан Еркинович

03.07.1983

қазақ

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Абай көшесі №6-46 үй
87471070781

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

8

Комиссия мүшесі

Жақсылықов Мұрат Ауданбекович

15.03.1970

қазақ

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Абай көшесі №23-14 үй
87073130944

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Тұрғанбеков Құрманғазы Әмірқазыұлы

08.08.1993

қазақ

орта

жұмыссыз

Кентау қаласы, Яссауи №108-36. 8-747-838-26-29

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№43 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момышұлы көшесі, 65 үй, (Қ.А.Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті) тел: 87253631130

 

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Курманалиева Сарсенкуль Жакеновна

28.10.1959

қазақ

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

директордың орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев №42-58,              8-707-770-39-58

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Турметов Исмаил Худайбергенович

12.10.1962

қазақ

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин №104-12, 8-705-490-20-63

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Жартыбаева Маржан Бакытбековна

03.05.1986

қазақ

жоғары

Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ-і, әдіскер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарасай №1, 8-702-662-83-61

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Шадибекова Индира Абдуманнаповна

25.06.1980

қазақ

жоғары

№1 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Уалиханов №68-49,

8-705-993-44-85

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Мамакеева Дилрабо Комунаевна

23.04.1970

өзбек

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин №93а-47,

8-776-180-03-71

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Каржауова Гулфайрус Кенесовна

02.05.1969

қазақ

жоғары

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль-Фараби №59-22,

8-702-894-99-43

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Сейтжан Темиргали Дулатбайулы

23.02.1989

қазақ

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Мельничный №27,

8-775-941-32-33

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Тасходжаев Джураходжа Кутыбергенович

15.04.1957

қазақ

жоғары

"Асар" қоғамдық бірлестігі төраға

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин №110-11,

8-702-872-26-76

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкер-лерінің жергілікті кәсіподағы»

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Рустемова Гулнара Саттархановна

10.06.1982

қазақ

жоғары

Қ.А.Яссауи атындағы ХКТУ хатшы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль-Фараби 47-46,        

8-776321-29-24

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

№44  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі н/с (Ә.Молдағұлова атындағы №19 жалпы орта мектеп) тел: 87253635748

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Тажимбетова Гүлжахан Мырзаханқызы

13.01.1965

қазақ

Жоғары

№19 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль-Фараби №55-57, 8-775-468-58-17

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Ибрагимова Дана Амангельдиевна

10.08.1977

қазақ

жоғары

№19 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қыпшақбаева №15, 8-777-320-49-49

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Дуйсенбиев Бауржан Амангелдиевич

22.11.1976

қазақ

жоғары

№19 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүнісов №76, 8-707-106-50-51

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Ибрагимов Жанадиль Аманкелдиевич

14.10.1975

қазақ

жоғары

№19 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сүйіндіков №1, 8-700-658-38-35

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Шокеманова Жазира Темірханқызы

20.11.1978

қазақ

Жоғары

№19 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль-Фараби №69-29, 8-702-972-02-78

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Жамиев Амирбек Курмантаевич

12.05.1959

қазақ

орта

ІІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Байтурсынов №6, 8-778-147-88-56

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Аркарбекова Клара Калмаханбетқызы

20.03.1975

қазақ

орта

"Балдырған" бөбекжай балабақшасы

аспазшы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аманжолов №8, 8-701-443-88-90

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

№45  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құшата елді мекені, Сатпаев көшесі 2 (Төрткүл төбе жалпы орта мектеп)

тел: 7-75-00

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Шілекей Рүстем Асқарұлы

05.04.1978

қазақ

жоғары

Төрткүл төбе мектебі

директоры

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Төле би №59-8, 8-701-703-38-67

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдуханов Бауыржан Жумаханович

29.10.1982

қазақ

жоғары

Төрткүл төбе мектебі

директорының орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, М.Қозыбеков №13, 8-702-148-84-47

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Калкулова Назипа Маратовна

27.07.1990

қазақ

жоғары

Төрткүл төбе мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Хантағы №8, 8-705-899-23-89

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Ахметов Самат Сейдуллаевич

03.08.1984

қазақ

жоғары

Төрткүл төбе мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құшата №8, 8-771-898-45-43

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Абишева Мейрамкүл Талғатқызы

10.03.1996

Қазақ

Орта арнаулы

«Асылжан Т» шағын орталығы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құшата елдімекені, 8-705-6911939

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№46 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аблайхан көшесі, 15 үй, (Ататүрік атындағы №4 жалпы орта мектеп)

тел: 87253632890

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бапахова Айшолпан Буркитбаевна

20.04.1962

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан обл., Кентау қ., 66 м/а, н/с

"Нұр Отан" партиясы

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Айменов Ануарбек Асанбекович

20.05.1962

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Абылайхан, 3, 2

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Жолдасова Багила Абдихановна

09.09.1967

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

Іс жүргізуші

Түркістан обл., Кентау қ., Әл-Фараби, 112, 4

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Рахман Зарина Муталиповна

27.12.1984

татар

жоғары

№22 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Қонаев, 23, 13

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Ауелбеков Арман Рахатович

18.05.1984

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Яссауи, 89А, 13

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Сарсенбаев Серік Мамангельдиевич

07.01.1982

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Сейфуллин, 95-34

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Уралбаев Кидирбек Камарович

13.11.1960

қазақ

орта

ІІ-топ мүгедек

Түркістан обл., Кентау қ., Бекмаханов №20-2, 8-702-602-73-56

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

 

№47  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құрманғазы көшесі, н/с

тел: 87253636821

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Жетпісбаев Абзал Пернеханұлы

17.01.1983

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Кентау қаласы, Уәлиханов көшесі 138-69 үй
87019024283

"Ауыл" партиясы

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Раева Назира Дүйсенбековна

03.09.1976

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №7-22 үй
87027538260

"Нұр Отан" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мирзалиева Умида Шерикбаевна

25.08.1986

өзбек

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Пушкин көшесі №10 үй
87011774526

"Бірлік" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Нуркелекова Гулмира Төлегенқызы

17.10.1966

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

ұйымдастырушы

Кентау қаласы, 67 квартал №59 үй
897711528966

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Исабеков Болат Керимшеевич

03.10.1962

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

мұғалім

Хантағы ауылы, Ильич көшесі №22-3 үй
87756320055

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Жусипбаева Мадина Нарбеткызы

20.04.1984

қазақ

жоғары

№4 жалпы орта мектебі

ұйымдастырушы

Кентау қаласы, Құрманғазы көшесі №60 үй
87017044334

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Камбазарова Нагима

16.07.1984

қазақ

орта

ІІ-топ мүгедек

Кентау қаласы, Сейфуллин №110-11, 8-707-171-80-84

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

№48  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Чехов көшесі, 5 үй (Қожанов атындағы №9 жалпы орта мектеп) тел: 87253642223

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Мусаханова Улбала Ермахановна

12.03.1970

қазақ

жоғары

№9 жалпы орта мектебі

директор

Байылдыр ауылы, Володарский көшесі №5-1 үй
87757667588

"Нұр Отан" партиясы

"НұрОтан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Ахмедова Бибигуль Султанбаевна

02.05.1974

қазақ

жоғары

№9 жалпы орта мектебі

Директор орынбасары

Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №5-4 үй
87028142874

"Ауыл" партиясы

"Ауыл" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Сиқымбаева Айгул Бейсенбекқызы

20.08.1976

Қазақ

Арнаулы орта

№9 жалпы орта мектебі

Директор орынбасары

Байылдыр ауылы, Чехов көшесі, №20-3 үй
87053231276

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

4

Комиссия мүшесі

Искаков Максат Жарилкасинулы

11.12.1985

қазақ

жоғары

№9 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Төле би көшесі №86-12 үй
87021505585

"Ақжол" партиясы

"Ақжол" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Тажибаева Айгуль Тастемировна

17.01.1976

қазақ

жоғары

Балдаурен балабақшасы тәрбиеші

Кентау қаласы, Әл-Фраби көшесі №69-59 үй
87472024353

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Қанат Әбілда Рахматуллаұлы

25.01.1960

қазақ

жоғары

ІІ- топ мүгедек

Байылдыр ауылы, Аманқұл Датқа №22

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Буркитбаева Сайлаукуль Оспановна

17.02.1951

Қазақ

Орта

зейнеткер

Байылдыр ауылы, Володарский көшесі №2-2 үй
4-22-61

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"НұрОтан" партиясы

№49 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Панфилов көшесі, 29 үй, (Кентау электр желілері)

тел: 87253634901

 

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Балтаев Нургали Убайдуллаевич

03.03.1974

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Хантағы ауылы, Хантағы көш, 319А, 87013065407

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Сейдалиева Айсулу Уласбековна

14.05.1970

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Астана, 8, 87016938269

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мансурова Феруза Мухтаровна

23.10.1981

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Пушкин, 36, 3, 87074496011

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Каметова Асылзат Амангелдиевна

25.03.1985

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Сауран, 13, 87029371979

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Нұрғалиева Роза Бахытқызы

16.09.1981

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

педагог ұйымдастырушы

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Гагарина, 43, 11, 87754739157

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Майшиев Канат Алданазарович

01.11.1980

қазақ

жоғары

№7 Кәсіптік колледж

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков, 10, 6, 87718293490

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Кыдырбаев Серик Алиакбарович

21.03.1983

Қазақ

жоғары

Уақытша жұмыссыз

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Уалиханов, 56, 12, 87057384828

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Әбжанова Ғалия Абдумуталиповна

27.11.1978

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

сациолог

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Момышұлы, 53А, 17, 877787061573

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Рахимов Жасұлан Рахимұлы

30.04.1989

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Бөкейхан, 88

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы»

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Томан Айсана Бауыржанқызы

02.06.1997

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Әл-Фараби 65Б, 17                         87476543938

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Молдатілес Інжу Ерболқызы

28.09.1995

қазақ

жоғары

№2 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Шоқай, 16А, 87026070989

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

 

№50 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев даңғылы, 39 үй (Б.Момышұлы атындағы №12 жалпы орта мектеп) тел: 87253634870

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Жумагельдиева Гульдариха

11.04.1964

қазақ

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан обл., Кентау қ., Құралбаев, 69, 87479902569

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Кобекова Акмарал Абихановна

02.07.1979

қазақ

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Қасымұлы, 62, 87016626379

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Шаймахан Ұлбосын Бауыржанқызы

15.12.1982

қазақ

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Яссауи, 46, 87783333394

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Есіркепова

Жангүл

20.03.1980

қазақ

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

Хатшы

Түркістан обл., Кентау қ., Әл-Фараби, 65А, 18, 87775599700

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Базарбаев Бахрам Бабаханович

21.03.1985

өзбек

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Момышұлы, 53, 33, 87081474674

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Төлебаева Салтанат

30.07.1992

қазақ

жоғары

№12 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Алтынсарин, 1, 45

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Тасболатов Амиргазы Турганбекович

20.07.1965

қазақ

орта

ІІ-топ мүгедек

Түркістан обл., Кентау қ., Яссауи №108-36, 8-708-956-64-67

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

 

 

 

№51 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев даңғылы, 26 үй, (Орталық аурухана)

тел: 87253632543

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Оразбаков Жангирхан Бимаханович

17.01.1966

қазақ

жоғары

Орталық аурухана

дәрігер

Кентау қаласы, Момышұлы 68-19 87764071930

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Алимбетов Марат Нурханович

23.06.1985

қазақ

жоғары

Орталық аурухана

дәрігер

Кентау қаласы, панфилов 11-22 87757046862

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Рахманкулова Надира Сайдовна

28.12.1969

өзбек

жоғары

Орталық аурухана

дәрігер

Кентау қаласы, Нахимова 18 87011676728

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Ысқақ Қанат Сүлейменұлы

19.08.1979

қазақ

жоғары

Орталық аурухана

дәрігер

Кентау қаласы, Ардақты ана 28 87476951983

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Досымбекова Қарлығаш Досымбекқызы

25.05.1976

қазақ

жоғары

"Алмагүл" балабақшасы

тәрбиеші

Кентау қаласы, Жұлдыз мкр №28, 8-707-282-16-75

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№52 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Панфилов көшесі н/с, (Ю.Гагарин атындағы №16 жалпы орта мектеп)

тел: 87253632445

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Қалымбетова Ғазиза Исабековна

30.10.1972

қазақ

жоғары

Қалалық білім беру бөлімінің әдіскері

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев №65/1, 8-701-248-00-84

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Изтаева Жанар Оралбековна

25.03.1977

қазақ

жоғары

№16 жалпы орта мектебі

Завхоз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи №110а-8

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Нұрымбетова Гүлжан Жандарбекқызы

28.03.1969

қазақ

жөғары

№16 жалпы орта мектебі

дир. орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин №22-63, 8-702-970-59-10

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Короткова Светлана Федоровна

06.03.1963

неміс

жоғары

№16 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Таттімбет №13, 8-771-811-27-27

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Бейсенова Акшолпан Илесбеккызы

15.06.1992

Қазақ

жоғары

№16 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи №89а-82, 8-702-349-64-15

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Мамеков Рахимжан Асанович

16.06.1990

өзбек

жоғары

Футбол мектебінің жаттықтырушысы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ерназаров №49-5

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Алтынбеков Хайрат Тасбулатович

14.09.1963

қазақ

орта

ІІІ - топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Төлеби №61-21, 8-702-118-87-93

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

"Нұр Отан" партиясы

 

 

№53  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құралбаев көшесі 83 (Әл-Фараби атындағы №14 жалпы орта мектеп)

тел: 3-56-91

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Сулейменов Сакен Бекболатович

18.04.1969

қазақ

жоғары

№14 мектеп

директоры

Кентау қаласы, Ерубаев көш., №58 87089337269 87012941534

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Анжаев Қанат Сейдекович

23.03.1977

қазақ

жоғары

№14 жалпы орта мектебі

Директор орынбасары

Кентау қаласы, Қонаев даңғылы, №34а-5 87024549535

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Зияжанова Малахат Бахадировна

05.12.1984

қазақ

жоғары

№14 мектеп

мұғалім

Кентау қаласы, 61-кв, 6-көше, 70-үй 87754045343

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Шарипова Сахиба Батирхановна

29.09.1985

Өзбек

Жоғары

№22 мектеп

мұғалім

Кентау қаласы, Степная көшесі №231 үй,
87783745307

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Алменов Сакен Акылбекович

30.05.1984

қазақ

жоғары

№14 мектеп

мұғалім

Кентау қаласы, Қасымұлы көш., №23 87071778400

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Арысбаева Гаухар Махмутқызы

01.01.1981

қазақ

жоғары

№14 мектеп

мұғалім

Кентау қаласы, 68-кв, 6-16 87782128143

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Дуйсенова Айман Куантаевна

30.07.1980

қазақ

жоғары

№14 мектеп

лаборант

Кентау қаласы, Сейфуллин көш., 105-47 87789846537

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

8

Комиссия мүшесі

Ниязбеков Мейрбек Инкарбекович

02.05.1987

қазақ

жоғары

№16 мектеп – лицейі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль-Фараби №63-29, 8-705-487-80-80

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Шерехан Ақлима Әбдіразаққызы

05.06.1993

қазақ

жоғары

Кентау қаласы №7 колледж оқытушы

Кентау қаласы, төлеби 86-15 87757829116

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

"Нұр Отан" партиясы

10

Комиссия мүшесі

Наршабаев Нурали Абдураупович

12.06.1987

өзбек

жоғары

Кентау қаласы, №3 мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Пушкин көш., №45-8 87054850433 87475188787

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

"Нұр Отан" партиясы

11

Комиссия мүшесі

Ганишева Юлдуз Султанбайқызы

25.02.1994

қазақ

орта

ІІ-топ мүгедек

Кентау қаласы, Яссауи №108-36, 8-747-675-82-81

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

 

 

№54 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ерубаев көшесі, 15 үй (№7 колледж)

тел: 87253632645

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кулбаев Канат Кенжебаевич

28.03.1984

қазақ

жоғары

№7 колледжі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Алтынсарин, 1, 45  тел:8 702 100 6317

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Берденов Бекзат Турганалиевич

30.04.1988

қазақ

жоғары

№1 емхана бас дәрігер орынбасары

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Панфилов, 11, 28

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Турисбекова Сабира Абдразаковна

06.06.1987

қазақ

жоғары

№22 мектеп

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Хантағы ауылы, Үсенбаев, 61

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Ералиев Алмасхан Мырзаханович

09.01.1990

Қазақ

жоғары

№7 колледжі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Қонаев, 24, 52

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Торсыкбаева Асель Таласовна

30.05.1983

қазақ

жоғары

№7 колледжі

мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Құралбаев, 28, 63

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Сарсенбаев Канат Абдуталипович

24.08.1974

қазақ

жоғары

№7 колледж

директор

орынбасары

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Вахимов,

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Кульбаева Улжан Махмутовна

14.08.1963

қазақ

жоғары

№7 колледж

директор

орынбасары

Түркістан обл., Кентау қ-сы, Хантағы ауылы, Хантағы көш, 322

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

№55 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шоқай көшесі №12 (Ш.Қанайұлы атындағы №2 жалпы орта мектебі)

тел: 3-55-90

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Лесова Жанат Дуйсебаевна

08.07.1977

қазақ

жоғары

№2 мектеп директорының орынбасары

Кентау қаласы, Бала бургем көшесі №35 үй, 87472065610

"Нұр Отан" партиясы

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Ажибекова Гулзейнеп Шаяхметовна

12.10.1980

қазақ

жоғары

№2 мектеп мұғалім

Кентау қаласы, Момышұлы көшесі №53 үй, 14 пәтер, 87767896826

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Альжанова Гүлжан Жарылкаповна

23.11.1981

қазақ

жоғары

№2 мектеп мұғалім

Кентау қаласы, Рысқұлов көшесі №55 үй, 34 пәтер, 87058518622

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Касымбекова Майя Абдрашидовна

01.05.1981

қазақ

жоғары

№2 мектеп мұғалім

Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі №95 үй, 18 пәтер, 87716439781

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Беристемов Ергали Батырханович

14.01.1988

қазақ

жоғары

№2 мектеп мұғалім

Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі №94 үй, 22 пәтер, 87789846513

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№56 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі, № 6 үй, (А.Навои атындағы №17 жалпы орта мектеп), тел: 87253635998

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Ташполатов

Султан
Арипжанович

15.12.1961

қазақ

жоғары

№17 мектеп

директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Тынышбаев №3.    87023876115

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Аюпов Фархад Идирисович

08.07.1975

Қазақ

Жоғары

№17 мектеп

Директор орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Досжанов №13.    87477367575

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Маннапов Бақытжан Мамаджанович

07.09.1990

өзбек

жоғары

№17 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы.

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Алиев Хасан Камилович

24.06.1962

Өзбек

Жоғары

№17 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Аль Фараби 96-21    87029355362

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Абдухаликова

Шахла

Айтмуханбетовна

20.03.1981

өзбек

жоғары

№17 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Гагарин №43 87053233436

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Маметов Фархад Кадирметов

29.06.1970

өзбек

орта

ІІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Кемелулы №11, 8-701-380-06-22

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Мирзахмедова Севара Дадажановна

27.06.1984

Өзбек

Жоғары

№3 мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Тынышбаев №13

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

 

 

 

№57 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Яссауи даңғылы, 5 үй, (Орталық кітапхана)

тел: 87253635451

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кокулова Гульнара Исабековна

22.10.1965

қазақ

жоғары

Орталық кітапхана

директор

Кентау қаласы, Уалиханов 58-44 87023933347

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Кульбаева Сауле Аширалиевна

02.01.1966

қазақ

Орта арнаулы

№17 мектебі іс-жүргізуші

Кентау қаласы, Абай №11-58 87475292448

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Базарбаева Дарига Сулейменовна

15.09.1987

қазақ

орта арнаулы

№17 мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Алтынсарин №3-34 87784691151

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Бейсенбаев Самат Маханович

18.06.1974

қазақ

жоғары

№23 мектеп мұғалім

Кентау қаласы, Аль-Фараби 102-39 87058961589

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Юлдашева Мархамат Хамитовна

10.06.1963

өзбек

жоғары

Орталық кітапхана

кітапханашы

Кентау қаласы, Мұратбаев 86 87052346724

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Абдуллаев Шухратжон Салимханович

25.04.1992

өзбек

жоғары

№17 мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Сейфуллина 92-4 87471636222

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Куандыкова Жанна Сайлаубековна

02.03.1983

қазақ

жоғары

Орталық кітапхана

кітапханашы

Кентау қаласы, Уалиханов 68 87058863583

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

 

№58 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Қашқари көшесі, н/с үй (Қашқари атындағы жалпы орта мектеп) тел: 87253647267

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Асаев Артур Валиханович

12.06.1983

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, Навоий №44-1 87071573303

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мирзахмедов Максуд Анварович

17.01.1967

өзбек

жоғары

Анвар ата

ШҚ аграном

Қарнақ ауылы, Байтереков көш., №29 87764714920

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Ерметов Баходир Пазилович

20.08.1981

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, Табиғат №4 87713684181

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Расулова Азада Бекташевна

19.06.1961

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп директор орынбасары

Қарнақ ауылы, Нұр көш., №10 87026241815

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Омаров Умид Ханафияевич

20.09.1988

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Арзуметов Акмал Сайдуллаевич

01.02.1992

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, Тойметов №29 87075469221

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

"Нұр Отан" партиясы

7

Комиссия мүшесі

Мамадариева Камала Абдусатаровна

31.08.1974

өзбек

жоғары

Шаштобе атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, Майлин №43 87778858721

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Садиров Хусан Суннатович

05.05.1961

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, аль-Фараби б/н 87712425020

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

"Нұр Отан" партиясы

9

Комиссия мүшесі

Бабашов Оринбасар Алимжанович

15.02.1981

өзбек

жоғары

Қашқари атындағы мектеп мұғалім

Қарнақ ауылы, Қанайұлы №4 87763001976

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

№59  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Шаштөбе көшесі н/с (Шаштөбе жалпы орта мектеп)

тел: 87253647216

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Акешов Мансур Гайбулаевич

03.06.1975

өзбек

жоғары

Шаштөбе мектебі

директор

Кентау қаласы, Сәтбаев №128 87054901927

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Азизов Нодир Садирович

06.06.1987

өзбек

жоғары

Шаштөбе мектебі

мұғалім

қарнақ ауылы, Үйреката

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Сайпиев Элмурат Парпиевич

17.01.1964

өзбек

жоғары

Кашкари мектебі

Директор орынбасары

қарнақ ауылы, Юнусов №9 87057155038

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Ташметова Мадина Абдурасуловна

27.10.1987

өзбек

жоғары

Шаштөбе мектебі

мұғалім

Қарнақ ауылы, Жаңа бақ №6 87077290187

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Исаев Аваз Исакович

27.11.1969

өзбек

жоғары

Уақытша жұмыссыз

Қарнақ ауылы, Қарнақ №49 87058346426

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Мухитдинов Акажан Халилович

22.08.1962

өзбек

жоғары

Шаштөбе мектебі

мұғалім

қарнақ ауылы, Дуюм-Тума №2-29 87771055953

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Хаширматова Назокат Суннатуллаевна

25.10.1995

өзбек

орта

Шаштөбе мектебі

тәрбиеші

Қарнақ ауылы, Шаштөбе №84 87477415715

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

 

 

 

№60 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, н/с үй (Пушкин атындағы №6 жалпы орта мектеп) тел: 87253648673

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Керімбекова Жанар Инаятбекқызы

07.09.1972

қазақ

жоғары

№6 жалпы орта мектебі

директор

Кентау қаласы, Металлург көшесі №8 үй
87011265248

"Нұр Отан" партиясы

"НұрОтан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Байменов Ерлан Анварович

24-11-1982

қазақ

жоғары

№6 жалпы орта мектебі

мұғалім

Хантағы ауылы, Хантағы көшесі №377 үй
87053230382

"Ауыл" партиясы

"НұрОтан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Алтаева Амина Нышаналиевна

14.03.1977

қазақ

жоғары

№6 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №7 үй
87051561174

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"НұрОтан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Ахаева Назерке Алиасқарқызы

18.08.1990

қазақ

Жоғары

№6 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Абай көшесі 1-10

"Ақжол" партиясы

"НұрОтан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Теміров Азамат Анарбекович

15.12.1990

қазақ

жоғары

Хантағы ауылы әкімі аппаратының іс-жүргізушісі

Хантағы ауылы, Хантағы көшесі №89 үй
87789218284

"Бірлік" партиясы

"НұрОтан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Тасходжаев Мурат Джураходжаевич

21.05.1980

қазақ

жоғары

жұмыссыз

Кентау қаласы, Хантағы №296, 8-775-941-37-80

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Пазылбекова Гуленур Есеновна

05.07.1971

Қазақ

Арнаулы орта

№2 жалпы орта мектеп зертханашы

Кентау қаласы, Абылайхан көшесі ю49-20 үй
87782876771

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

 

 

№61  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі №15А (Құлыншақ бөбекжай балабақшасы) тел: 4-81-82

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Худайбергенова Кумискуль Торехановна

22.04.1965

қазақ

жоғары

«Құлыншақ» бөбекжай балабақшасының меңгерушісі

Кентау қаласы, Төлеби көшесі №51а үй, 61 пәтер, 87012960750

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Токкулиева Арайлым Оразовна

10.08.84

қазақ

жоғары

«Құлыншақ» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі

87002340086

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Бейсенбаева Актолкын Перимбековна

02.08.1987

қазақ

орта

экономист-бухгалтер

Кентау қаласы, Құрманғазы көшесі №86 үй, 10 пәтер, 87029924849

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Бейсекеева Орынкхан Жаксылыковна

29.01.1972

қазақ

жоғары

«Құлыншақ» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі

Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Үсенбаев көшесі №7 үй, 87712396085

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Бабишова Зухра Темирбаевна

23.05.1966

қазақ

жоғары

«Құлыншақ» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі

Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Қаратау көшесі №77 үй, 87078785047

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Қалжанов Бирсулу Ерсултановна

14.09.1969

қазақ

орта

жұмыссыз

Кентау қаласы, Назаров №45, 8-702-855-50-64

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Бейсенбаева Лаура Абдибековна

30.04.1987

қазақ

жоғары

«Құлыншақ» бөбекжай балабақшасының мұғалімі

Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Кантагинская көшесі №21б үй, 87072569487

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

 

 

 

№62  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі, н/с үй (Абай атындағы №5 жалпы орта мектеп) тел: 87253648343

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Карабасова

Гулсім Бердыкожиевна

05.05.1962

қазақ

жоғары

№5 жалпы орта мектебі

директор

Кентау қаласы, Дулатов көшесі №18 үй
87026930755

"Нұр Отан" партиясы

"НұрОтан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Шаимов Нурлан Жексембаевич

26.07.1973

қазақ

жоғары

№5 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі 57-4

"Ауыл" партиясы

"НұрОтан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Нрмухамедова Мақпал

03.06.1987

қазақ

жоғары

№5 жалпы орта мектебі

мұғалім

Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі 92-32
87753680952

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Жаманкулов Медет

03.01.1978

қазақ

жоғары

Қалалық білім беру бөлімі методист

Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі №65 үй
87475522185

"Ақжол" партиясы

"НұрОтан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Абдрахманова Калау Жабигикызы

12.10.1952

қазақ

жоғары

Зейнеткер

Хантағы ауылы, Ильич көшесі 17-5 үй
87072121952

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Жусупова Ботагоз Умирзаховна

12.05.1975

Қазақ

Жоғары

"Құлыншақ" бөбежай-балабқашсы

тәрбиеші

Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №3-28 үй
87079003720

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Камбазаров Ержигит Нагашбаевич

23.02.1989

қазақ

орта

жұмыссыз

Кентау қаласы, Сейфуллин №110-11, 8-747-434-44-62

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

№63  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангельдин көшесі, н/с үй (№8 жалпы орта мектеп)

тел: 87254340020

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бижигитова Шахмира Шаматаевна

26.02.1971

қазақ

жоғары

№8 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Амангелді №48-1, 8-771-140-89-08

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Жадигерова Кулзада Абдрамановна

08.07.1984

қазақ

жоғары

№8 жалпы орта мектебі

директор

орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жабаков №3, 8-771-853-83-10

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Кудусов Дильшат Абсабырович

22.12.1991

өзбек

жоғары

№7 жалпы орта мектеп

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Муханов №20А, 8-702-935-25-75

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Сопбекова Гульжайна Ауесхановна

15.01.1960

қазақ

жоғары

№8 жалпы орта мектебі

мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жабақов №3,                                                     8-771-258-40-64

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Сулейменова Дуйсенкул Туменбаевна

10.02.1962

қазақ

жоғары

Әлеуметтік қызметкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құлымбетов №14-6,  8775-309-85-62

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№64  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Құлымбетов көшесі, н/с үй (№7 жалпы орта мектеп)

тел: 87254340050

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Дилдабеков Сулеймен Усаинович

29.07.1956

қазақ

жоғары

№7 жалпы орта мектебі

директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құлымбетов №25-6, 8-771-250-22-73

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Керимбекова Шакизат Сериковна

10.10.1985

қазақ

жоғары

№7 жалпы орта мектебі

лаборант

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момышұлы №4/2, 8-771-328-16-85

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Кудосова Шахназа Абсабыровна

27.01.1990

өзбек

жоғары

№8 жалпы орта мектебі

психолог

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Мұханов №20а, 8-776-340-00-90

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Сатыбалдиева Мендіқыз Абылқасимовна

20.06.1971

қазақ

жоғары

Уақытша жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жангелдина №34/1, 8-771-150-35-62

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Бейсенбаева Лайла Касымовна

23.09.1965

қазақ

орта арнаулы

Ащысай амбулаториясы

қарауыл

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Желеу ақын №29, 8-705-235-13-17

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№65  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы (Қарнақ орта мектебі)

тел: 87253647366

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бабаханов Мамуржан

10.03.1958

өзбек

жоғары

Қарнақ мектебі директор

Қарнақ ауылы 47-3-66

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мадмусаев Мансур Бахадирович

24.09.1979

өзбек

жоғары

Қарнақ мектебі мұгалім

Қарнақ ауылы, 47-3-66

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Раимов Бабир Шакирович

31.03.1973

өзбек

жоғары

Уақытша жұмыссыз

Қарнақ ауылы

"Ақжол" партиясы

 

4

Комиссия мүшесі

Аманов Яркин Абдурахманович

09.11.1960

өзбек

жоғары

Қарнақ мектебі мұгалім

Қарнақ ауылы

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Жалалова Насиба Саттархановна

26.01.1963

өзбек

жоғары

Қарнақ ауылдық клубы меңгеруші

Қарнақ ауылы

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Ваденов Баходир Салиханович

24.04.1957

өзбек

жоғары

СПК Қарнақ Төраға

Қарнақ ауылы

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Ташметова Саяра Юсуповна

14.02.1966

өзбек

жоғары

Уақытша жұмыссыз

Қарнақ ауылы

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Сабирова Рашида Торахановна

18.01.1973

өзбек

жоғары

Қарнақ жалпы орта мектебі кітапханашы

Қарнақ ауылы 47-3-66

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Мухитдинов Садриддин Бахритдинович

10.10.1984

өзбек

жоғары

Қарнақ жалпы орта мектебі мұғалім

Қарнақ ауылы 87057939749

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

№66  учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекен-жайы: 160400, Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Э.Хабибов көшесі 42 (№11 Ахын-Тума жалпы орта мектеп) тел: 47-3-17

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Парпиев Акмал Амангелдиевич

06.07.1982

өзбек

жоғары

№11 Ахын-Тума жалпы орта мектебінің директоры

Кентау қаласы, Құралбаев көшесі № 118 үй,1 пәтер, 87059749959

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдусадикова Шахноза Анарбаевна

30.01.1982

өзбек

жоғары

№11 Ахын-Тума жалпы орта мектебі директорының орынбасары

Кентау қаласы, Абдураимов көшесі № 22 үй, 87716140912

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Анарбаева Шахназа Мансуровна

15.06.1982

өзбек

жоғары

№11 Ахын-Тума жалпы орта мектебінің мұғалімі

Кентау қаласы, Солнечный көшесі № 2 үй, 87053226803

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Азизова Анор Дадабайқызы

01.11.1978

өзбек

жоғары

№11 Ахын-Тума жалпы орта мектебінің мұғалімі

Кентау қаласы, Хамза көшесі № 1 үй, 87771534468

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Шамметов Тауаккал Сактаганович

22.04.1966

өзбек

орта

жұмыссыз

Кентау қаласы, Э.Хабибов көшесі № 36 үй, 87072241966

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Таиров Нарзулла Нематуллаевич

29.06.1973

өзбек

орта

жұмыссыз

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Мәуелі бақ  көшесі № 36 үй, 87774915873

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Мирзахмедов Марипжон Анварович

14.01.1969

өзбек

жоғары

№11 Ахын-Тума жалпы орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі

Кентау қаласы, Төлеш көшесі № 1 үй, 87023602081

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

 

№67 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Алтынсарин көшесі №20, Шорнақ жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Сапарова Гульназ Муратовна

09.09.1963

Қазақ

Жоғары

Шорнақ жалпы орта мектебі мұғалім

Шорнақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі №16
77776403405

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Анарбай Нұрлан Шәмірбекұлы

15.02.1967

Қазақ

Арнаулы орта

Шорнақ жалпы орта мектебі директор орынбасары

Шорнақ ауылы, Ы.Найманбаев көшесі №14 үй
87770987367

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Калиев Канат Амангелдиевич

23.03.1980

Қазақ

Жоғары

Шорнақ жалпы орта мектебі мұғалім

Шорнақ ауылы, Ы.Тойтақ көшесі №21 үй
87712374008

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Байжанова Жанар Сауранбаевна

03.04.1981

Қазақ

Жоғары

Жеке кәсіпкер

Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №4 үй
87775598181

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Баетов Дуисенбек Минжасарович

18.01.1988

Қазақ

Жоғары

Халық аралық қазақ түрік университеті оқытушы

Шорнақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі №45 үй
87763343633

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Алиев Баходир Закирович

22.03.1988

Өзбек

Жоғары

"Азірет Жол Құрылыс" ЖШС АБЗ бөлім басшысы

Шорнақ ауылы, А.Шержанов көшесі №12 үй
87059812288

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Маматраимов Абдикадир

16.02.1952

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Оранғай ауылы,                     8-771-138-03-64

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

№68 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл елді мекені, Ж.Шаяқметов көшесі №168, Қызыл әскер атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамын дағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бегметова Дларам Аблаевна

15.10.1962

Қазақ

Жоғары

"Қызыл-Әскер" жалпы орта мектебі директор

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, Ж.Шаяхметов көшесі №16
87778868280

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Бакирова Нуржамал Жарылкасимовна

24.05.1969

Қазақ

Жоғары

"Қызыл-Әскер" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, Қ.Жиеналиев көшесі №7 үй
87778865645

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Абдуразаков Шаухат Абдурашитович

19.07.1978

Өзбек

Жоғары

"Қызыл-Әскер" жалпы орта мектебі директор орынбасары

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, Әл-Фараби көшесі №38 үй
87776047678

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Абдуракманов Абдулла Абдихадирович

01.09.1981

Өзбек

Жоғары

"Қызыл-Әскер" жалпы орта мектебі нұсқаушы

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, Ж.Шаяхметов көшесі №94 үй
87056874040

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Джанасбаев Қайрат Бердиракимович

28.06.1975

Қазақ

Жоғары

"Бәйтерек" балабақшасы қарауыл

Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №26 үй
87714507575

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Сапаров Мухтар Алибекович

22.04.1970

Қазақ

Жоғары

Шорнақ жалпы орта мектебі мұғалім

Шорнақ ауылы, А.Сүлейменов көшесі №7 үй
87711436390

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Балтабаев Турахан Абдулаханович

12.10.1960

Қазақ

Орта

Жеке кәсіпкер

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, А.Жумадуллаев көшесі №67 үй

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Аринов Колбай Тунгишбаевич

12.09.1967

Қазақ

Арнаулы орта

Жеке кәсіпкер

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, А.Жумадуллаев көшесі №27 үй

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Утенов Елмурат Тохтамуратович

23.05.1971

Өзбек

Жоғары

Жеке кәсіпкер

Шорнақ ауылы, Қосмезгіл елді мекені, Қ.Жиеналиев көшесі №8 үй
87053193527

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Темирбаев Бек Алмасбекович

10.11.1984

Қазақ

Жоғары

жұмыссыз

Шорнақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі №54 үй
87053193261

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Мирзалиев Тойбай Анарбаевич

24.08.1983

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Шорнақ ауылы, 8-707-747-40-08

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

№69 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Аша елді мекені, Байтұрсынов көшесі №3, Т.Айтжанов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Жумабаев Мейрамбай Абдразахович

01.05.1961

Қазақ

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Тойтақ көшесі №11 үй
87759423872

"Нұр Отан" партиясы

"НұрОтан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Амантурова Кулжайна Касымбековна

02.12.1961

Қазақ

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Ғ.Муратбаев көшесі №10 үй
87054014170

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Бердибекова Дана Маханбетовна

01.01.1971

Қазақ

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Е.Шораев көшесі №15 үй
87776458687

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Омарбаев Дилдабек Еркинбекович

03.10.1971

Қазақ

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Тойтақ көшесі №41 үй
87057203131

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Абуталипов Хурият

23.02.1962

Өзбек

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Қ.Рысбеков көшесі №1 А үй
87054844584

"Бірлік" партиясы

"НұрОтан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Жиенбаев Ержан Куанышович

12.07.1978

Қазақ

Жоғары

"Т.Айтжанов" атындағы жалпы орта мектебі  мұғалім

Шорнақ ауылы, Аша елді мекені, Ғ.Муратбаев көшесі №14 үй
87718728525

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Бабажанов Шухрат Пархатович

06.09.1983

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Шорнақ ауылы,               8-707-797-40-08

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

№70 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Д.Қонаев көшесі №45, А.Үсенов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты.

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Мынжасарова Сауле Казнабаевна

05.03.1971

Қазақ

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені,

"Бірлік" партиясы

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Кыштуов Калдыбай Серикбаевич

22.03.1963

Қазақ

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Қонаев 54

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Сарсенбаев Кайырхан Сартбаевич

12.01.1965

Қазақ

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Жастар көшесі, 22

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Турысбекова Мадина Абилхановна

22.09.1970

Қазақ

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Қонаев көшесі. 31

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Жиенбаев Толкынжан Оринбасарович

02.08.1969

Өзбек

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, Қонаев көшесі. 39

"Ақжол" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Утеев Кенжехан Серикбаевич

10.07.1978

Қазақ

Жоғары

"А.Үсенов" атындағы жалпы орта мектебі күзетші

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Теке елді мекені, А.Үсенов көшесі, 8

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Алтынбекова Динара Бабаевна

21.07.1981

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі,

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

№71 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов елді мекені, Абай көшесі №23, С.Қожанов жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Наркубеков Курбанали Кумисбекович

10.04.1965

Қазақ

Жоғары

"С.Қожанов" атындағы шағын жинақтал жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, Абай көшесі.

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Назарбеков Ерлан Убайдуллаевич

02.08.1973

Қазақ

Жоғары

"С.Қожанов" атындағы шағын жинақтал жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, Көпжанов көшесі,

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Найзабеков Нурбол Елибайович

21.07.1984

Қазақ

Жоғары

"С.Қожанов" атындағы шағын жинақтал жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 13

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Жуманов Лесхан Сапарбаевич

01.10.1963

Қазақ

Жоғары

"С.Қожанов" атындағы шағын жинақтал жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, С.Рахимов көшесі, №14

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Конысова Асия Тойлыбековна

23.09.1970

Қазақ

Орта

"С.Қожанов" атындағы шағын жинақтал жалпы орта мектебі лаборант

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, С.Рахимов көшесі, №11

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

№72 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Алтынсарин көшесі №2, Аманкелді атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Көлбай Ақылбек Батырбекұлы

01.01.1956

Қазақ

Жоғары

"Аманкелді"жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Ондасынов көшесі. 23

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Жайынбаев  Бахтияр Молтурысович

03.11.1972

Қазақ

Орта

"Аманкелді"жалпы орта мектебі іс-жүргізуші

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Аль-Фараби көшесі, 35

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Рустем Асайн Пернешбайұлы

28.01.1965

Қазақ

Жоғары

"Аманкелді"жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Алтынсарин көшесі. 35

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Сейіт Керімбек Әмірбекұлы

08.11.1957

Қазақ

Жоғары

"Аманкелді"жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Ондасынов көшесі. 35

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Каликов Арман Тамаевич

24.04.1983

Қазақ

Жоғары

"Аманкелді"жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Үшқайық ауылдық округі, Нұртас елді мекені, Майлин көшесі. 3

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№73 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, С.Жамалов көшесі №182, Тұран атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Ахмедов  Ахмаджан Рахимович

10.08.1962

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Науаи №8, 8-702-664-95-65

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Салиев Сафидулла Патчаханович

04.01.1962

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Уалиханов №16

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мамитов Худайберан

25.09.1959

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, С.Жамалов №20

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Маменов Зикрулла Борибаевич

29.11.1978

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Миртемир №14, 8705-898-25-04

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Омаров Мусахан

16.10.1958

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарашық №55

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Абдуллаева  Шахло Абдукодировна

21.02.1987

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Юсубалиев №26

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Маменов Отабек Алишерович

29.10.1987

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ғаниев№36

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Парманкулов Фахриддин Нуриддинович

16.01.1984

өзбек

жоғары

Тұран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Худайкулов №93

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Қаражанов Алпысбек Темирбекович

24.08.1980

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Худайкулов

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

 

 

 

 

№74 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, Мараим қары көшесі №1, Қарашық жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Умаров Музаффар Усманович

01.01.1962

өзбек

жоғары

Қарашық жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Құрманғазы №37, 8-777-433-80-45

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Нишанов Аззамхан Каримович

25.10.1961

өзбек

жоғары

Қарашық жалпы орта мектебі жұмысшы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Науаи №6

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Моменов Ойбек Алишерович

19.10.1984

өзбек

жоғары

Қарашық жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алишев №41

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Куранбаев  Ирсмахамад

01.07.1960

өзбек

жоғары

Қарашық жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарашық №272,

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Абдукадирова Гулбахар

20.10.1966

өзбек

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ғаниев №31

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Даданов Рустамхан Джораханович

30.09.1978

өзбек

жоғары

Қарашық жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Худайкулов №28

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Абдиев Нурбек Рахимжанович

19.05.1990

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қарашық ауылы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

№75 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Түркістан көшесі  №102, А.Югнаки атынрдағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Файзиева Дилмира Патшахановна

11.06.1965

Өзбек

Жоғары

"А.Югнаки" атындағы жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы Түркістан қаласы Хамза, к/сі 166

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мирзабеков Мухан Кошкарбайевич

15.07.1987

Қазақ

Жоғары

"А.Югнаки" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Жүйнек ауылдық округі, Түркістан к/сі 8

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Танжариков Бегзат Акадилович

15.03.1988

Қазақ

Жоғары

"А.Югнаки" атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Жүйнек ауылдық округі, Шекербұлақ елді мекені Ерубаев к/сі 24

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Бердикулова Бактикиз Амандыковна

10.03.1964

Қазақ

Жоғары

"А.Югнаки" атындағы жалпы орта мектебі дир орынбасары

Түркістан облысы Кентау қаласы Жүйнек ауылдық округі, Абай к/сі 36

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Тажиханов  Хусниддин Бабаханович

15.03.1969

Өзбек

Жоғары

"А.Югнаки" атындағы орта мектебі дир-орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы Түркістан к/сі 93

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Аширбеков Ерлан Абжалиевич

25.04.1975

Қазақ

Орта

Вагонсервио ЛВЧДР-5 Экиперовчик

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы Түркістан к/сі

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Бабаханов  Илес Зияитдинович

21.04.1992

Өзбек

Жоғары

Шамшырақ балабақшасы Есепші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы Түркістан к/сі 122а

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Рустемов Марат Дуйсенбаевич

23.03.1977

Қазақ

Орта

ЖК "КХ Мадияр" Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан елді мекені, Ордабасы 4

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Айтымбетова  Айгуль Амантуралиевна

14.03.1986

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі,

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкер-лерінің жергілікті кәсіподағы»

жоқ

№76 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шыпан елді мекені, Майлықожа көшесі №53, Шыпан атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Абенов  Рахматулла Алимович

13.01.1969

Өзбек

Жоғары

"Шыпан" жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы, Бабур к/сі 17

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Ибрагимов  Бекзоджон Рахманбердиевич

28.02.1984

Өзбек

Жоғары

"Шыпан" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы, Бағдаулет к/сі 28

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Атаев Хикмат Хакимжанович

08.02.1976

Өзбек

Жоғары

"Шыпан" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы Түркістан к/сі 32

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Исаков Пахриддин Якубович

15.01.1964

Өзбек

 

Шаруашылық

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы 8

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Ондасынов  Галымжан Кошантаевич

07.04.1976

Қазақ

Жоғары

"Шыпан" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Убайдуллаев Заитдин

20.10.1957

Өзбек

орта

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Аминов  Дилмурад Тахирович

27.11.1968

Өзбек

Орта

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Сайдалиев Розбай

20.09.1946

Өзбек

орта

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Мирзалиева  Гузаль Нигматуллаевна

08.12.1977

өзбек

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шыпан ауылы

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

 

 

№77 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шекербұлақ елдімекені, Алтынсарин көшесі №2, Қызыл жол жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Мамраимова Зияда Дуйсеновна

23.01.1973

қазақ

жоғары

Қызыл жол жалпы орта мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Шекербұлақ ауылдық округы,  Ерубаев №12, 8-707-203-72-73

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мырзашов Бекарыс Бектореевич

21.12.1987

қазақ

жоғары

Жүйнек ауылы әкімі аппараты іс-жүргізуші

Кентау қаласы, Шекербұлақ ауылдық округы,  Ерубаев №53, 8-707-794-01-40

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Балтабаева Акнур Аманжоловна

18.11.1984

қазақ

жоғары

Қызыл жол жалпы орта мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Шекербұлақ ауылдық округы,  Ерубаев н/з, 8-707-358-95-38

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Худайназаров Ербол Серикбаевич

18.08.1977

қазақ

жоғары

Қызыл жол жалпы орта мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Шекербұлақ ауылдық округы,  А.Байтұрсынов №8, 8-747-508-57-49

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Қожабергенов Сұлтан Өсербайұлы

28.08.1994

қазақ

жоғары

Қызыл жол жалпы орта мектебі мұғалім

Кентау қаласы, Шекербұлақ ауылдық округы,  А.Байтұрсынов н/з, 8-747-677-76-94

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№78 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін елді мекені, А.Айтуған көшесі №35, Құмтүйін жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Жетибаев  Есенали Мустапаевич

02.01.1965

қазақ

жоғары

Құмтүйін жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Мырзахметов №42,

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Айтуганов Мадияр Шахиддинович

02.06.1984

қазақ

жоғары

Құмтүйін жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Азизбеков №10

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Елгондиева Ардак Умирзаковна

17.12.1986

қазақ

жоғары

Құмтүйін жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ақтанбаев №51,

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Калкозов Сабырхан Азамханович

05.05.1969

қазақ

орта

Құмтүйін жалпы орта мектебі күзетші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жамбыл №21, 8-705-696-00-69

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Есенбаева Айгерим Кенесовна

03.01.1986

қазақ

жоғары

Құмтүйін жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шукирбаев №5

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№79 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Құмайлықас елді мекені, С.Рахымов көшесі №35, Серт атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Талипов  Шерали Абдихаликович

12.01.1977

қазақ

жоғары

Бабайқорған ауыл округі, Серт мектебі Директор

Серт ауылы, С.Рахимов №14 87011024599

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абылов Ерметхожа Яхудаевич

05.11.1957

өзбек

орта

Бабайқорған ауыл округі, Серт мектебі Шаруашылық меңгерушісі

Серт ауылы, Аль-Фараби №9 87755812657

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Камилов Бахром Тулегенович

31.08.1973

қазақ

жоғары

Бабайқорған ауыл округі, Серт мектебі Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Серт ауылы, Аль-Фараби №11 87753245353

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Шораева  Мадина Есенгалиевна

27.08.1989

қазақ

жоғары

Бабайқорған ауыл округі, Серт мектебі Шағын орталық көмекші тәрбиеші

Серт ауылы, С.Рахимов №7 87471891981

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Абдусаттаров Рустемжан Убайдуллаевич

20.08.1979

өзбек

орта арнаулы

жұмыссыз

Серт ауылы, С.Рахимов №6а 87754757275

"Ауыл" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№80 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі елді мекені, А.Жангелдин көшесі №19, М.Балақаев атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Киякова  Баян Балтабаевна

20.02.1964

қазақ

жоғары

Балакаев атындағы жалпы орта мектебі директор

Бабайқорған ауылы, Үлгілі е/м, Б.Майлин көшесі 87770966464

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Турымбетов Болат Умбеталиевич

23.05.1960

қазақ

жоғары

Балакаев атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауылы, Үлгілі е/м, Б.Майлин көшесі №50 87763789777

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Нышанбаева Базаркул Ордабаевна

05.03.1960

қазақ

жоғары

Зейнеткер

Бабайқорған ауылы, Үлгілі е/м, Б.Майлин көшесі 87713682973

"Ауыл" партиясы

"Ауыл" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Адаев Нурболат Жолдасович

16.09.1983

қазақ

орта

Балакаев атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауылы, Үлгілі е/м,  87773689767

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

5

Комиссия мүшесі

Маннапова Райхан Маннаповна

09.07.1963

қазақ

орта

Балакаев атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауылы, Үлгілі е/м, Жангелдин көшесі №3 87058697461

"Ақжол" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№81 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай елді мекені, Абай көшесі №68, Абай атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Адаев Изетилла Тасполатович

12.04.1970

қазақ

жоғары

Абай атындағы жалпы орта мектебі директор

Бабайқорған ауыл округы, Абай е/м 87769097006

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Есет Мырзахмет Алдашұлы

14.03.1965

қазақ

жоғары

Абай атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауыл округы, Абай е/м, Абай көшесі №24 87716984165

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Батырбекова  Рая Пернебаевна

23.12.1978

қазақ

жоғары

Абай атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауыл округы, Абай е/м, Абай көшесі №48 87717933078

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Ахметов Марат Нурханович

21.04.1960

қазақ

жоғары

Абай атындағы жалпы орта мектебі мұғалім

Бабайқорған ауыл округы, Абай е/м, Абай көшесі №30 87058496263

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Сыздық Асқар Өмірбекұлы

15.04.1980

қазақ

орта

Абай дәрігерлік амбулатория фельдшер

Бабайқорған ауыл округы, Абай е/м, Актобе көшесі №18 87052856807

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№82 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Бабай батыр көшесі №46, Бабай – Қорған атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Бекжанов Аскар Кыдырбекович

18.01.1968

Қазақ

Жоғары

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы, Бабайбатыр №10

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Кыпшакбаев Темирхан Алтайбаевич

15.09.1963

Қазақ

Жоғары

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы, Бабайбатыр №25

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Турдиев Бекболат  Кенбаевич

17.09.1971

Қазақ

Жоғары

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы, Ш.Қалдаяқов №66

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Абулкасимов Азиз Берикович

20.11.1985

қазақ

жоғары

Бабайқорған ауыл округі, Серт мектебі мұғалім

Серт ауылы, С.Рахимов №84 87253357245

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Жапанова Палаим Сламбековна

25.08.1961

Қазақ

Орта

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі вахтер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Абылаев  Орынбек Жаксыликович

18.07.1960

Қазақ

Жоғары

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Анарбаев Дуйсенбай Мутанович

20.01.1967

Қазақ

Жоғары

"Бабайқорған" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Бабайқорған ауылы

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

№83 сайлау учаскесі

Майдантал ауылдық округі, Д.Қонаев көшесі №42, Майдантал атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Смагулов Дархан Тореханович

15.11.1976

Қазақ

Жоғары

Майдантал жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы ауылы Қазыбек би №36

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдраманов Мирзатакир Абдуразакович

01.09.1958

Қазақ

Орта

Майдантал ауылдық округінде әлеуметтік қызметкер

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы ауылы А.Жангелдин көшесі №35 үй

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Сағындық Ғани Темірханұлы

01.11.1969

Қазақ

Жоғары

Майдантал жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы ауылы Қазыбек би көшесі №24 үй

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Тукибаева Айша Амзехановна

04.10.1966

Қазақ

Орта

Майдантал ауылдық кітапханасы кітапханашы

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы елді мекені Жансүгіров көшесі

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Минбаева  Оразкул Амиркановна

11.04.1957

Қазақ

Орта

Майдантал ауылдық ауруханасы мейірбике

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы елді мекені Шәкәрім көшесі

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Кондибаев Саулебек Шонабаевич

12.03.1963

Қазақ

Жоғары

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы елді мекені Шәкәрім көшесі

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Нарбай Оразбай Саденович

23.12.1965

қазақ

орта

ІІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы Кентау қаласы Майдантал ауылдық округі Ынталы ауылы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

№84 сайлау учаскесі

Майдантал ауылдық округі, Қаражон елді мекені, Төрткүл көшесі №17, Қаражон атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Омарбеков Жамбыл Жаксыбекович

17.03.1976

Қазақ

Жоғары

"Қаражон" шағын жинақталған жалпы орта мектебі Оқу ісі меңгерушісі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қаражон ауылы, Қазыбек би 31

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Алменов Абдрай Казбекович

01.01.1953

Қазақ

Орта

Шаруашылық

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қаражон ауылы, Ақсай №27

"Ақжол" партиясы

"Ақжол" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Саргелтаев Нургали Рысдаулетович

13.11.1981

Қазақ

Жоғары

"Қаражон" шағын жинақталған жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қаражон ауылы, Жангелдин №13

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Аяпов Кендебай Ибадуллаевич

15.11.1970

Қазақ

Жоғары

"Қаражон" шағын жинақталған жалпы орта мектебі Еңбек пәні нұсқаушы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қаражон ауылы, Ақсарай №3

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Төлемисов Серік Әділханұлы

26.09.1985

Қазақ

Жоғары

"Қаражон" шағын жинақталған жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қаражон ауылы, Шашты ана №28

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№85 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, №30 разъезд елді мекені, Асубаев көшесі №11, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Дусенбеков Кайрат  Сапаргалиевич

30.05.1983

қазақ

жоғары

Алтынсарин атындағы шағын орта мектеп директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Касымхан №24

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абуов Рисгали Сапаргалиевич

05.01.1961

қазақ

жоғары

Алтынсарин атындағы шағын орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Исабеков №5, 8-771-675-61-61

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мамбетов Аскар Жумабаевич

04.01.1990

қазақ

жоғары

Алтынсарин атындағы шағын орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момбеков №1, 8--771-872-72-90

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Калыбаев Абдинасир Маметович

02.01.1966

қазақ

орта

Алтынсарин атындағы шағын орта мектеп қарауыл

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Еримбетов №1, 8-777-349-32-97

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Иманбеков  Усен Сабирович

05.02.1978

қазақ

жоғары

Алтынсарин атындағы шағын орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Момбеков №7, 8-771-464-83-59

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№86 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран елді мекені, Алтаев көшесі №16, Сауран атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Каражанова  Гулбагила Баяновна

09.11.1974

қазақ

жоғары

Сауран жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Дүйсенбаев №18, 8-705-568-96-95

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Калекеев Ержан Турсинович

10.04.1967

қазақ

жоғары

Сауран жалпы орта мектебі директор орынбасары

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Байқұлақ №12,                                            8-771-141-67-67

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Нуртаев Бакытжан Сарсембекович

16.06.1980

қазақ

жоғары

Сауран ауылдық Казпочта мекемесі оператор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сауранбаев №7,     8-705-886-04-33

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Тулепбаев Есжан Балмаганбетович

07.02.1977

қазақ

жоғары

Сауран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Алтаев №12, 8-777-356-37-55

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Алибеков Айбек Турганбекович

10.06.1975

қазақ

жоғары

Сауран жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сауран көшесі №18,          8-777-104-51-44

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Молдашева  Несибели Турганбековна

02.06.1966

қазақ

арнаулы орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сауран көшесі №1,          8-771-633-12-33

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Тулегенова Турганкул  Мелдебековна

06.04.1963

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Сауран көшесі

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

 

 

 

№87 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Дихан елді мекені, Шобанақ көшесі №30, Шобанақ атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Османов Халдар Асенұлы

10.11.1968

қазақ

жоғары

"Шобанақ" жалпы орта мектебі диретор

Иассы а/о, Еңбекші-Диқан елді мекені, Абай көшесі №23 үй, 87056968368

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Жумадуллаев Анвар Балтабаевич

12.12.1977

қазақ

жоғары

"Шобанақ" жалпы орта мектебі мұғалім

Иассы а/о, Еңбекші-Диқан елді мекені, Шобанақ көшесі,  87713863008

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Абдираимов  Шухрат Балтабаевич

23.08.1983

өзбек

жоғары

"Шобанақ" жалпы орта мектебі мұғалім

Иассы а/о, Еңбекші-Диқан елді мекені, Шобанақ көшесі, 87763303083

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Тажибаев  Азизбек Бахрамович

15.02.1990

өзбек

жоғары

"Жауқазын" бөбекжай балабақшасы дене шынықтыру жетекшісі

Иассы а/о, Еңбекші-Диқан елді мекені, Шобанақ көшесі №47 үй, 87771505990

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Ергешбаев Мирсаид Абдимуталипович

19.11.1990

өзбек

жоғары

Еңбекші-Диқан елді мекенінің дәрігерлік амбулаториясы мед аға

Иассы а/о, Еңбекші-Диқан елді мекені, Әуежай көшесі №10 үй, 87058985040

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№88 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Мектеп көшесі №6, Вахидов атындағы жалпы орта  мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Изатуллаева Меринса Хамитовна

28.03.1965

қазақ

жоғары

"В.Вахидов атындағы жалпы орта мектеп" КММ директор

Шаға а/о, Шаға елді мекені, Құмбұлақ көшесі №42 үй, 87052703770

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Атакеева Огульжан Зайнутдинона

20.11.1961

өзбек

орта арнаулы

Шаға ауылы № 9 кітапхана филиалы кітапханашы

Шаға а/о, Шаға елді мекені, Түркістан көшесі №45 үй, 87056914808

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Хабибуллаева  Нодира Ахмадовна

18.12.1977

өзбек

орта арнаулы

В.Вахидов атындағы жалпы орта мектеп кітапханашы

Шаға а/о, Шаға елді мекені, Мектеп көшесі №24 үй, 87712389906

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Әлімханов Камилжан Үсенұлы

16.10.1996

өзбек

жоғары

студент

Шаға а/о, Шаға елді мекені, Түркістан көшесі №60 үй, 87768081818

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Орынбаев Жасур  Маматалиевич

25.10.1990

өзбек

жоғары

В.Вахидов атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Шаға а/о, Шаға елді мекені,

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№89 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Ш.Қалдаяқов көшесі №2, Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Ахметова Шолпан Бектасовна

21.12.1967

қазақ

жоғары

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп директор

Түркістан қаласы, Тұрғұт Озал көшесі №18 үй, 87054914737

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мусаев  Абдугали Набиевич

15.08.1962

қазақ

жоғары

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Молда Мұса көшесі №5 үй, 87075519236

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Алиева  Мереке Кенжетаевна

01.06.1978

қазақ

жоғары

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп директор орынбасары

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Сейфуллин көшесі №7 үй, 87470911278

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Нарынбетов  Қанат Тореханович

17.04.1989

қазақ

жоғары

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, 87078146494

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Джораева  Арайлым Баяхметовна

17.08.1986

қазақ

жоғары

Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Молда Мұса көшесі №5 үй, 87056959585

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Жумагулов Есмырза Турсункулович

12.02.1952

қазақ

жоғары

зейнеткер

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, С.Қожанов көшесі №31үй, 87712421052, 8(72533) 6-65-61

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Уразбаева  Айгул Есенкелдиевна

13.02.1979

қазақ

жоғары

Шаға ауыл әкімшілігі клуб меңгерушісі

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, С.Қожанов көшесі №44үй, 87471904591

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Момын Нажиба Момынқызы

03.10.1989

қазақ

жоғары

Шаға ауыл әкімшілігі әлеуметтік қызметкер

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, С.Мұқанов көшесі №44үй,

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Каныбекова Гульшат Канарбаевна

04.02.1990

қазақ

орта

жұмыссыз

Шаға а/о, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені,

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

 

 

№90 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы елді мекені, Рысқұлов көшесі №14, Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып филиалы ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Абдураимов Курбанали Ибадуллаевич

06.02.1971

Қазақ

Жоғары

Қазақстанның 30 жылдығы ауылы Молда Муса жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.    87715945063

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Оспанов Уалихан Утегенович

07.11.1969

Қазақ

Жоғары

Қазақстанның 30 жылдығы ауылы Молда Муса жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.    87472606924

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Назаров Ораз Баймаханбетович

19.07.1979

Қазақ

Жоғары

Қазақстанның 30 жылдығы ауылы Молда Муса жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.    87072028876

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Жоланов  Сайлаухан Есболатович

04.03.1979

Қазақ

Жоғары

Шаға ауыл округі клуб режиссері

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы. Шаға ауыл округі    87472606924

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Абдукаримов  Алишер Кудретуллаевич

13.11.1953

Қазақ

Орта арнаулы

Зейнеткер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Абдурахманова  Дильбор

29.05.1961

Өзбек

Орта арнаулы

Қазақстанның 30 жылдығы ауылы Молда Муса жалпы орта мектебі кітепханашы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Манапова Шинаркуль Байзаковна

18.03.1963

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы.

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

 

 

 

 

№91 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекені, Астана көшесі №1, Шойтөбе атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Стамбекова Кульанда Раймовна

22.11.1967

қазақ

жоғары

Шойтөбе бастауыш мектебі мектеп меңгерушісі

Түркістан облысы, Кентау қ-сы, Иассы ауылы, Жібек Жолы көш., 3

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Жанабекова Гульзипа Усеновна

31.10.1970

қазақ

жоғары

Шойтөбе бастауыш мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қ-сы, Иассы ауылы, Шойтөбе е/м

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Байжикеев  Пазылхан Джоранович

15.06.1957

қазақ

орта

Түркістан стансасы кезекші

Түркістан облысы, Кентау қ-сы, Иассы ауылы, Шойтөбе е/м

"Ақжол" партиясы

"Ақжол" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Мусабеков Калибай  Карабекович

10.01.1962

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қ-сы, Иассы ауылы, Шойтөбе е/м

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Төленов Нұрсұлтан Сұлтанғалиұлы

28.12.1991

қазақ

жоғары

Ветеринариялық бекет меңгеруші

Түркістан облысы, Кентау қ-сы, Үшқайық а/о, Амангелді е/м, Б.Момышұлы, 14

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№92 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Мектеп көшесі №4, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кадиров Нурлан Адилханович

01.01.1976

қазақ

жоғары

Әуезов атындағы жалпы орта мектеп директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жусупов №41, 8-701-568-23-57

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абуов Бауыржан Абумуслимович

01.11.1983

қазақ

жоғары

ауылдық клуб меңгеруші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жусипов №181, 8-705-770-94-83

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Байтишев  Канат Тасбулатович

26.02.1989

қазақ

жоғары

Әуезов атындағы жалпы орта мектеп педагог-психолог

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жабаев №71, 8-705-458-26-06

"Ауыл" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Абдувалиева Минавар Темирхановна

01.01.1960

өзбек

жоғары

зейнеткер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жабаев №89

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Тулеуова Айгерим Ерахановна

23.11.1985

қазақ

орта

Дәрігерлік емхана мейірбике

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жусупов №43, 8-778-153-85-83

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Джахаева Айгул Асеновна

16.03.1976

қазақ

орта

Шұғыла балабақшасы тәрбиеші көмекші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Түркістан көшесі №20, 8-707-354-59-76

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Жолдыбай Гүлжанат Төлегенқызы

25.12.1975

қазақ

орта арнаулы

Дәрігерлік амбулатория аға мейірбике

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қонаев №22, 8-771-594-84-14

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Койшибаев Арман Балтабаевич

04.02.1983

қазақ

жоғары

Қ.А.Яссауи атындағы ХКТУ мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Өзен көшесі №27, 8-771-505-78-09

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Утепбергенов Нурахан

27.01.1963

қазақ

жоғары

Кентау қалалық спорт мектебі жаттықтырушысы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жабаев №70, 8-707-502-19-63

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Утепбергенов Ержан  Шереханович

02.03.1992

қазақ

жоғары

Әуезов атындағы жалпы орта мектеп лаборант

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жусипов №39, 8-707-340-92-92

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Ерметов Айтжан

23.03.1960

татарин

орта

ауылдық емхана фельдшер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Оранғай ауылы 8-707-150-89-23

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

№93 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған елді мекені, Оранғай көшесі №29, Қосқорған атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Басанов Тахиржан Нарзуллаевич

26.12.1963

өзбек

жоғары

Қосқорған жалпы орта мектеп директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шабындық №9, 8-707-672-15-64

"Ауыл" партиясы

жоқ

2

Комиссия орынбасары

Абдукаримов Абдували Абдувайтович

08.05.1963

өзбек

орта арнаулы

Қосқорған жалпы орта мектеп шаруашылық меңгерушісі

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қосқорған елді мекені, 8-707-667-22-63

"Бірлік" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Нурметова Маужуда Алимжановна

23.08.1982

өзбек

жоғары

Қосқорған жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Шабындық №3а, 8-747-483-98-82

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Даданов Гайраджан Ташпулатович

25.10.1973

өзбек

жоғары

Қосқорған жалпы орта мектеп педагог-психолог

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Оранғай №35, 8-771-324-42-73

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Пайзенов Дилмурод Азимович

07.10.1970

өзбек

орта

Дәрігерлік амбулатория жүргізуші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Достық №20, 8-707-269-41-43

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№94 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық елді мекені, М.Қазыбеков көшесі №76, М.Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кадиров Нуржан Адилханович

30.01.1981

қазақ

жоғары

Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Жүсіпов №42, 8-705-373-16-58

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Алтаев Нуржан Досыбаевич

13.04.1979

қазақ

жоғары

Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп орынбасар

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазыбеков №41, 8-701-140-79-82

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Джуматаев  Темирали Ажентаевич

07.06.1958

қазақ

жоғары

Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Айтқожа №10, 8-702-127-01-58

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Бекманов Касымхан Сайлауович

08.09.1980

қазақ

жоғары

Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Мешіт №2, 8-705-458-55-99

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Шуленбаев  Мирзатай  Ильясович

03.05.1963

қазақ

жоғары

Қазыбеков атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Қазыбеков №84, 8-705-345-72-08

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№95 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Шаға ауылдық округі, Бершін төбе елді мекені, Ақан тоған көшесі №37«А», Ташанақ атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Кудретов Уткир Паччаханович

12.10.1962

өзбек

жоғары

Ташанақ  мектебі директор

Түркістан обл., Түркістан қ., Қазыбеков, 23, 87058534262, 6-48-92

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Ахметов  Батырхан Рашидович

29.01.1961

өзбек

орташа

жеке кәсіпкер

Түркістан обл., Кентау қ., Шаға а/о, Бершін төбе е/м, Шаға, 17, 87712377409

"Ауыл" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

3

Комиссия хатшысы

Валиев Шадимурат Дилмуратович

15.12.1980

өзбек

жоғары

Ташанақ  мектебі мұғалім

Түркістан обл., Кентау қ., Шаға а/о, Бершін төбе е/м, Бершін төбе көш., 12, 87071713919

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Керимбеков Амангелди

01.01.1960

қазақ

орташа

-

Түркістан обл., Кентау қ., Шаға а/о, Бершін төбе е/м, Шаға, 30, 87786165220

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Аширбекова Саида Камалхановна

17.09.1988

қазақ

жоғары

Ташанақ  мектебі мұғалім

Түркістан обл., Түркістан қ., Төле би, 108, 87767808088

"Бірлік" партиясы

жоқ

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№96 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан көшесі №44, А.Яссауи атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Садиков  Шакирхан Юлдашевич

16.09.1975

өзбек

жоғары

Яссауи атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,Уристай ата №7, 8-705-362-34-74

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдурахманов Абдугаппар

01.01.1953

өзбек

жоғары

зейнеткер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Ески иқан №37, 8-705-47-49

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Шажалиева Захида Абдураимовна

01.02.1970

өзбек

жоғары

Яссауи атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,М.Тажи №47, 8-705-350-92-12

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Азизов Гозихон Паччаханович

21.10.1974

өзбек

жоғары

Яссауи атындағы жалпы орта мектеп педагог-психолог

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,Иқан №11, 8-771-138-38-28

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Мамаев Рахманали Тухташевич

21.08.1973

өзбек

орта

жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Ж.Иқан №77,

"Ақжол" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Акбаров Тохир

23.04.1962

өзбек

жоғары

Түркістан несие банк  есепші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Мулла Тажи №60, 8-705-372-70-91

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Мавлянов Захид Рахманжанович

14.09.1990

өзбек

жоғары

Түркістан несие банк есепші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Маннанов №7, 8-776-477-35-35

"Бірлік" партиясы

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Садыкова Ирода Разиковна

01.02.1972

өзбек

жоғары

Яссауи атындағы жалпы орта мектеп әлеуметтік педагог

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Уста Ташкинбай №20

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Мусаев Абдусамат Азизханович

03.07.1985

өзбек

жоғары

Яссауи атындағы жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Керуен Сарай №4, 8-705-356-46-45

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Нишанбаев Хуршад Эркинович

27.08.1976

өзбек

орта

"Икан-1" ЖШС есепші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Ташбиев №5, 8-776-341-34-00

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Абдиев Алимжан Абдужаппарович

10.01.1957

өзбек

орта

ІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

№97 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Шолпан көшесі №3, №25 орта  мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Саитов  Закиржан Юлдашевич

01.01.1963

өзбек

жоғары

№25 жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Юлдаш ата №3, 8-705-487-53-27

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Бабаев  Эльбек Адабаевич

23.01.1985

өзбек

жоғары

№25 жалпы орта мектеп мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Э.Аббасов №11, 8-707-672-70-27

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Мухаммеджанов Атабек Рахматжанович

17.11.1987

өзбек

жоғары

Ески Иқан ауылдық округы әкімі аппараты статист

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Уста Жофор Ата №12, 8-776-365-04-04

"Бірлік" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Адаханов Хурсанбай Иззатович

28.10.1967

өзбек

орта арнаулы

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Абай №5, 8-776-967-36-67

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Каримов Тулкин Абдураззакович

31.01.1988

өзбек

жоғары

Ески Иқан ауылдық округы әкімі аппараты статист

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,Абай №28, 8-771-145-88-70

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Тажиханов  Бахтияр Нишанбаевич

08.04.1982

өзбек

орта арнаулы

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Шымкент №50, 8-705-682-40-38

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Абдукаримов  Жумадулла

15.01.1958

өзбек

жоғары

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, К.Иканий №10, 8-705-375-44-77

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Срашов Кароматдин Ирисметович

20.01.1973

өзбек

жоғары

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Төлеби №1, 8-771-919-72-66

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Нарметов Сардор Ахматжанович

08.11.1993

өзбек

жоғары

Ески Иқан ауылдық округы әкімі аппараты статист

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Ески Иқан №12, 8-776-866-08-08

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Саидов  Миразиз Бабажанович

02.08.1968

өзбек

жоғары

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Шолпан №4, 8-705-373-87-87

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Дүйсебаева Лаззат Жумабаевна

13.06.1970

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы,

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

 

 

 

№98 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Достық елді мекені, Достық-4 көшесі №19, Достық атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Алибаев  Оспан Ахатович

20.11.1959

өзбек

жоғары

"Достық" жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық окруы, Достық-5 №20, 8-777-516-15-55

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Айтбенбетов Султанбай  Отемисович

07.07.1969

казақ

жоғары

"Достық" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Достық-5,   8-705-692-38-24

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Шериев  Талгат Мырзаханович

29.08.1990

казақ

жоғары

"Достық" жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Достық-6 №4, 8-771-886-33-26

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Абдухаллаков Тулкин Темирбаевич

30.08.1969

өзбек

жоғары

Ески Иқан ауылдық округы әкімі аппараты іс-жүргізуші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, А.Кадирий №5, 8-771-891-70-71

"Ақжол" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Абдиев Нурбек Рахимжанович

19.05.1990

өзбек

жоғары

Ески Иқан ауылдық округы әкімі аппараты іс-жүргізуші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Гулам №5, 8-771-347-34-90

"Бірлік" партиясы

жоқ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№99 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Қ.Исмаилов көшесі №3, №23 колледж ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Имамалиев  Эркин

18.01.1959

өзбек

жоғары

№23 колледж МКҚК директор

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Г.Хаеметов №20, 8-771-873-08-23

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Абдиев Жахонгир Алгаппарович

30.01.1981

өзбек

жоғары

Ескі Иқан ауылдық емхана оператор-праграммист

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Ыстық су №10, 8-776-727-17-17

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Джаббарханов  Юлдашбек Адилбекович

28.11.1969

Өзбек

жоғары

№23 колледж МКҚК оқытуша

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округы, С.Болыс №11, 8-771-262-98-98

"Ақжол" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

4

Комиссия мүшесі

Шерметов Кутлимурад Балташович

29.11.1967

Өзбек

жоғары

жеке кәсіпкер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Салауот №24, 8-705-439-04-44

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Бабаханова Салима Абдулазизовна

04.02.1978

Өзбек

жоғары

№23 колледж МКҚК оқытушы

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Қ.Иқан №54, 8-771-363-54-21

"Бірлік" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

6

Комиссия мүшесі

Сабиров Бахтияр Тажиханович

13.09.1973

өзбек

орта

Кентау МКҚК ветеринар

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Жаңа Иқан №17, 8-776-974-30-46

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Таимбетова Майра Керимхановна

27.01.1979

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы,

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

 

№100 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Бабажанов көшесі №3, Иқан атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Балтаев Алишер Абдугаппарович

11.08.1964

өзбек

жоғары

Иқан жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, М.Ахмедов №9, 8-771-315-28-64

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Мамадалиева  Максуда Бабажанович

05.01.1972

өзбек

жоғары

Иқан жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Жеңіс №4, 8-705-774-17-02

"Ақжол" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Шарапов Хуршид Бахтиярович

11.06.1988

өзбек

жоғары

Иқан ауылдық мәдениет үйі әдіскер

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Г.Халметов №15, 8-776-386-87-88

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Нишанбаев Куваниш Нурхонович

30.05.1987

өзбек

жоғары

Иқан жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, А.Шорапов №22

"Ауыл" партиясы

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Курбаналиев Шукурлла Турсунмаматович

24.09.1965

өзбек

орта

жеке кәсіпкер

 

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

 

6

Комиссия мүшесі

Эрметов Алимхан Тажиханович

01.07.1959

өбек

жоғары

"Оңтүстік Жарық Транзит" Түркістан РЭС учаске шебері

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, А.Абдужаппаров №4, 8-705-365-66-22

"Бірлік" партиясы

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Абдураимов Умсунай

02.01.1962

өзбек

жоғары

"Аққу"бөбекжай балабақшасы тәрбиеші

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Г.Халметов №15, 8-705-367-48-08

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Абдужалилов Талиб

20.03.1956

өзбек

орта

ІІІ-топ мүгедек

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Зульфикаров  Туйжон Хикматович

23.05.1993

   

Иқан жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы, Кентау қаласы, Ески Иқан ауылдық округы, Туркестан №17

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

№101 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі №10а, Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп ғимараты

қ/с

Комиссия құрамын дағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Курманбеков  Аблайхан Кенесбаевич

19.10.1960

Қазақ

Жоғары

Жаңа Иқан ауыл округі Ұлықбек жалпы орта мектебі директор

Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Төлеген Диметов көшесі 1 бұрылыс №9 үй.    87053623435

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Бабаханов Гафуржан

10.01.1963

Өзбек

Жоғары

Жаңа Иқан ауыл округі Ұлықбек жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Саидмурат көшесі №26 үй. 87059730897

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Хаджиева  Шахла Ирискуловна

11.04.1973

Өзбек

Жоғары

Жаңа Иқан ауыл округі Ұлықбек жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Б.Шалбаев көшесі №71 үй 87763847373

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Камалбекова Шахида Халановна

02.06.1973

Өзбек

Жоғары

Жаңа Иқан ауыл округі Ұлықбек жалпы орта мектебі мұғалім

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Муса Нурыш көшесі №4 үй.                     87763070773

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

"Нұр Отан" партиясы

5

Комиссия мүшесі

Нарметов  Хайтбек

14.09.1960

Өзбек

Жоғары

 

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылы, Ибадулла-ата көшесі №10 үй    87776046569

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Шайманов Адетхан Багзатханович

01.02.1973

Қазақ

Орта арнайы

Вет бекет меңгерушісі

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Б.Шалбаев көшесі №81 үй 87056641001

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Камалов Шухрат Мухитдинович

17.10.1992

Өзбек

Орташа

 

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Қамалбекұлы Насыр көшесі №15 үй                    87716149514

"Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы"

жоқ

8

Комиссия мүшесі

Абдуллаев Улугбек Яхшиликович

16.05.1981

Өзбек

Орташа

Жаңа Иқан ауыл округі В А мед брат

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, М.Мамедов көшесі №44 үй  87053648181

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы

жоқ

9

Комиссия мүшесі

Исабеков Кайрат Султанмуратович

30.01.1969

Қазақ

Жоғары

"Ақ көгершін" балабақшасы МКҚХ психолог

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылы, Бегалы Би көшесі №16 үй       87773642376    

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

10

Комиссия мүшесі

Эргашов Эргаш Хасанұлы

19.03.1995

Өзбек

Жоғары

Жеке кәсіпкер

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, М.Мамедов көшесі №14 үй 87058346394

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

11

Комиссия мүшесі

Досбаева Куляйхан Абдухалиевна

08.12.1963

қазақ

орта

Жұмыссыз

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі,

жоғары тұрған сайлау комиссиясы

жоқ

№102 сайлау учаскесі

Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі №7б, мәдениет үйі ғимараты

қ/с

Комиссия құрамындағы қызметі

Комиссия мүшелерінің Т.А.Ә.

Туылған күні, айы, жылы

ұлты

Білімі, мамандығы

Жұмыс орны,

атқаратын қызметі

Тұрғылықты мекен-жайы,

телефоны

Қай партия,  қоғамдық ұйым немесе жоғары тұрған сайлау комиссиясы ұсынған

Партияға мүшелігі

1

Төраға / төрайым

Муслимбеков  Ахмаджон Мухамматович

22.02.1973

Өзбек

Жоғары

Жаңа Иқан ауыл округі Ұлықбек жалпы орта мектебі директор орынбасары

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекен, Иқан көшесі №4 үй      87052339897

"Нұр Отан" партиясы

"Нұр Отан" партиясы

2

Комиссия орынбасары

Шахайдарова Инабат Ахмедовна

14.10.1971

Өзбек

Жоғары

Жаңа Иқан ауылдық №11 кітапхана филиалы кітапханашы

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені, Ұлыөбек көшесі №6 үй  87059769270

"Ауыл" партиясы

жоқ

3

Комиссия хатшысы

Артиков Адилжан Ташпулатович

24.08.1968

Өзбек

Орташа

Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауылы Дәрігерлік емхана фельдшер

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені, С. Сейфуллин көшесі №1 үй     87058538867

"Ақжол" партиясы

жоқ

4

Комиссия мүшесі

Мусирбеков  Әділет Ерболұлы

07.09.1992

Қазақ

Жоғары

Жаңа Иқан а/о Ибата елді мекені бақылаушысы

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені, С.Болыс көшесі №50 үй 87765122292

"Қазақстан Коммунистік Халықтық партиясы"

жоқ

5

Комиссия мүшесі

Тугжанов Куат Сартбаевич

11.08.1979

Қазақ

Орта

Жаңа Иқан а/о Ибата  елді мекені Мал дәрігер бекеті мал дәрігер

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені, Абая көшесі №25 үй  87057709279

"Бірлік" партиясы

жоқ

6

Комиссия мүшесі

Мамедов Ращид Абдиманнатович

18.09.1966

Өзбек

Орта арнайы

"Ақ когершін" бала бақшасы шаруашылық меңгеруші

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені, С.Болыс көшесі №98 үй 87713856621

"Қазақстан Республикасы Жергілікті соғыс және ауғанстан ардагерлер одағы"

жоқ

7

Комиссия мүшесі

Куанышбаева Ляззат Боранбаевна

09.11.1974

қазақ

орта

жұмыссыз

Түркістан облысы,  Кентау қаласы, Жаңа Иқан ауыл округі, Ибата елді мекені,

«Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік мекемелері , банк және қоғамдық қызмет көрсеті қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

жоқ

Войти или Зарегистрироваться